Благодійний фонд PIN-UP Foundation відгукнувся на запит місцевої влади Харкова та придбав два дизельних генератори, які виконують роль резервних джерел електропостачання для котелень міста.

До слова PIN-UP Foundation обладнав у Харкові п'ять пунктів обігріву

Зокрема, генератор потужністю 40 кіловатів встановлено для потреб модульної газової котельні, яка забезпечує теплом два житлових будинки, гуртожиток, коледж і одне відомство. Генератор потужністю 25 кіловатів направлено для потреб котельні, яка постачає тепло до двох житлових будинки Харкова.

Встановлення генераторів від PIN-UP Foundation дозволило місту забезпечити безперебійне теплопостачання житлових будинків навіть під час блекаутів.

Майже безперервні обстріли з боку Росії продовжують руйнувати критичну інфраструктуру українських міст. Значних пошкоджень зазнає Харків, через що місцеві вимушені взимку перебувати в холодних домівках. Благодійний фонд PIN-UP Foundation відгукнувся на запит міста й придбав для Харкова два генератори. Нехай вони зігрівають не лише домівки українців, а й їхні серця. А ми продовжимо робити свою справу заради України!
– прокоментувала Марина Ільїна, засновниця PIN-UP Foundation.

Організатори ініціативи – комунальна установа "Офіс Реформ" і PIN-UP Foundation.

PIN-UP Foundation


Благодійний фонд PIN-UP Foundation об'єднує волонтерів і професіоналів, неурядові організації та світову спільноту цінностями, направленими на розвиток України. Фонд системно допомагає тим, хто цього найбільше потребує. Програми PIN-UP Foundation покликані підтримувати соціально незахищені категорії населення, сприяти розвитку освіти, спорту, охорони здоров’я та допомозі у відновленні України.