Разом з ГО "Ініціатива жінок Донбасу", ГО "Порядок" і Донецькою обласною військово-цивільною адміністрацією організована передача допомоги переселенцям і жителям Костянтинівки, які залишаються в місті від початку повномасштабного вторгнення Росії.

Цікаво Топ стрімерів, які зірвали джекпот у прямому ефірі

Команда PIN-UP FOUNDATION закупила для жителів міста 22 тонни продуктів та майже 2 тисячі одиниць побутової хімії на 2,8 мільйона гривень. Кожен набір містить продукти та речі першої потреби. Здебільшого допомогу отримали багатодітні родини, переселенці, малозабезпечені сім'ї, пенсіонери, люди з інвалідністю та інші незахищені категорії населення.

Сьогодні PIN-UP FOUNDATION особливу увагу приділяє українцям, які постраждали від війни. Задача Фонду – допомогти тим, хто цього потребує. Тому ми відгукнулися на запит волонтерів і місцевої адміністрації міста та забезпечили людей необхідними продуктами. Фонд продовжить реалізацію гуманітарних ініціатив і підтримуватиме українців й надалі,
– прокоментувала Марина Ільїна, президентка PIN-UP FOUNDATION.

Благодійний фонд PIN-UP FOUNDATION об’єднує волонтерів і професіоналів, неурядові організації та світову спільноту цінностями, направленими на розвиток України.

Фонд системно допомагає тим, хто цього найбільше потребує. Програми PIN-UP FOUNDATION покликані підтримувати соціально незахищені категорії населення, сприяти розвитку освіти, спорту, охорони здоров’я та допомозі у відновленні України.