Прямі трансляції з азартними іграми на Twitch ніколи не були рідкістю, адже чимало стрімерів полюбляють випробовувати свою фортуну на очах у глядачів. Часто це призводить до яскравих виграшів, і про кілька таких випадків вам розповість 24 канал спільно з партнером PIN-UP Ukraine.

Цікаво Зіркові геймери: любов до якої гри об'єднує Дрейка, Фінна Вулфгарда та Златана Ібрагімовича

Roshtein – 1 мільйон євро

Шведський стрімер Roshtein вперше почав проводити прямі ефіри на Twitch ще у 2015 році. Відтоді експресивному чоловікові вдалося зібрати армію шанувальників у понад 1.1 мільйона фоловерів.

Крім епатажної поведінки, Roshtein приваблює багатьох глядачів завдяки своїй неймовірній вдачі, що час від часу приносить йому великі виграші. Найчастіше стрімер полюбляє випробовувати долю на слотах, а останній його найбільший виграш, станом на зараз, це 1 мільйон євро.

Момент тріумфу Роштейна: відео

Адін Росс – 1 мільйон доларів

Адін Росс ще один популярний стрімер, який полюбляє випробовувати Фортуну, граючи у різноманітних онлайн-казино зі своїми друзями.

На початку цього року за партією у віртуальний блекджек Адіну вдалося виграти мільйон доларів.

Напружена гра в блекджек: відео

xQc – 2.5 мільйона доларів

Колишній кіберспортсмен xQc є одним з найпопулярніших стрімерів на Twitch, де йому вдалося зібрати навколо себе понад 11 мільйонів фоловерів. Хоча канал Фелікса не базується повністю на азартних іграх, іноді він все ж дозволяє собі ризикнути.

Менш ніж пів року тому просто у прямому ефірі ризик окупився сторицею. Під час гри на віртуальному ігровому автоматі під назвою "Joker Troupe" xQc вдалося виграти колосальні 2.5 мільйона доларів зі ставки лише у 400 "зелених".

xQc виграє 2.5 мільйони доларів: відео

Це, до речі, вважається світовим рекордом у цій слот-грі.

Trainwreckstv – 14 мільйонів доларів

Безумовним фаворитом цього топу є американець Trainwreckstv.

Під час чергового стріму наприкінці минулого року він, як завжди, випробовував вдачу на різних ігрових автоматах та рулетці. Зазвичай Trainwreckstv був відомий якраз своїм невезінням, але цього разу все склалося інакше і слот Wanted: Dead or Alive приніс йому просто неймовірний виграш у 13.95 мільйона доларів.