Палкі обговорення на відомій платформі Reddit викликав пост користувача із нікнеймом workerq1. Останній поділився цікавою задачею зі свого екзамену з математики у В'єтнамі. Геймери витратили чимало часу на вирішення цього завдання, але все ж таки змогли знайти правильну відповідь.

Актуально CS:GO має талант: ентузіасти провели видовищний конкурс стрибків у режимі Danger Zone – відео

Тестова задача присвячена відеогрі CS:GO, а якщо точніше, то ймовірності вбивства із пістолета Desert Eagle. Питання наступне:

Геймер грає із Desert Eagle та стикається з суперником. Кожен постріл, який він зробить, має 50% шанс вразити ворога. Якщо постріл точний, то також існує 20% ймовірність пострілу у голову, який негайно вб’є ціль. В іншому випадку для вбивства суперника потрібно 3 постріли. Яка ймовірність того, що гравець ліквідує ворога за 7 пострілів?

Також є такі варіанти відповіді:

  1. 75,625%
  2. 87,25%
  3. 85,125%
  4. 78,5%

На пошук правильної відповіді геймери витратили чимало часу, щоправда, вони впевнені, що серед запропонованих варіантів немає точної. Користувачі відзначили, що задача не зовсім правильно сформульована, проте, у більшості вийшло приблизно 84%. Напевно, відповідь у 85,125% й можна вважати за правильну.

Загалом користувачам платформи Reddit сподобалося таке креативне питання, а також вони похвалили викладачів із В'єтнаму за оригінальність. Чимала кількість геймерів встигла пожартувати, що треба було вказати тікрейт чи наявність чітів у суперника. Популярною була відповідь про 50%, бо за результатом цієї сутички виживе лише ж один. Проте, всі гравці у CS:GO знають, що із цього девайсу треба потрапляти першим, а також бажано у голову.

Зазначимо, що викладачі, які придумали цю задачу, щось знають про цю відеогру. В обоймі Desert Eagle всього 7 патронів, а на середніх дистанціях треба саме 3 вистріли у тіло, щоб вбити ворожого гравця.

Задача про CS:GO у в'єтнамському тесті / workerq1

Counter-Strike: Global Offensive

Реліз цієї відеогри відбувся ще у серпні 2012 року. Розробником виступила компанія Valve, а гра вийшла на різноманітні платформи, але популярною стала лише версія для PC. За жанром це шутер від першої особи, який геймплейно не відрізняється від попередніх версій цієї серії. Ця відеогра є однією з найпопулярніших кіберспортивних дисциплін.