У лиходіїв є свої причини для того, щоб переглянути минуле й стати добрими героями. Про такі історії 24 Канал розповідає у матеріалі, підготованому разом з нашим партнером PIN-UP Ukraine.

Читайте також Обрати неможливо: найважчі рішення у відеоіграх

Надін Росс (Uncharted: The Lost Legacy)

В Uncharted 4: A Thief's End Надін є лідеркою власної міліції та об'єднує зусилля з лиходіями, щоб не дати вам першим знайти захований скарб. Ви, як Натан Дрейк, навіть кілька разів б'єтеся з антагоністкою протягом гри.

Та врешті-решт вона вирішує розірвати союз із негативними персонажами. Згодом Надін навіть з'являється як головна героїня в Uncharted: The Lost Legacy, об'єднавшись із Хлоєю у пошуках нових скарбів.

Надін в Uncharted: The Lost Legacy: дивіться відео

Наклз і Шедоу (серія Sonic The Hedgehog)

Йдеться одразу про двох антагоністів, які протягом серії ігор про їжака Соніка стали одними з головних героїв.

Розпочнемо з Наклза, який під час подій Sonic the Hedgehog-3 знущається з Соніка і нападає на нього. Цей персонаж робить усе можливе, щоб не дати вам досягти успіху. На певні дії його наштовхують маніпуляції доктора Роботніка. Коли Наклз це усвідомлює, то змінює сторону й допомагає Соніку знищити доктора.

Натомість Шедоу буквально є злою та крутішою версією самого Соніка і належить до табору зловмисників із самого початку серії. Однак це можна змінити в Shadow the Hedgehog, де Шедоу виступає головним героєм. Система моралі гри дозволяє або повернути його на шлях лиходія, або ж зробити позитивним персонажем.

Наклз і Шедоу в серії Sonic The Hedgehog: дивіться відео

Реван (Star Wars: Knights Of The Old Republic)

У Star Wars Knights of the Old Republic ви граєте за створеного персонажа, який нічого не пам'ятає про своє минуле. З часом ви почуєте про останні події, що стосуються лорда ситхів Ревана, якого називають найзлішим і найгіршим у всьому світі.

Великий сюжетний поворот полягає в тому, що весь час ви й були Реваном. Система моралі гри дозволяє продовжувати лиходійство лорда або перетворити його на доброго героя.

Трейлер гри Star Wars: Knights Of The Old Republic: дивіться відео

Боузер (серія Super Mario)

Боузер – заклятий ворог Маріо, який постійно хоче покінчити з колишнім сантехніком і одружитися з принцесою Піч. Та бувають випадки, коли два противники об'єднуються, щоб знищити ще лихіших персонажів.

Попри те, що Боузер демонструє готовність звернути з поганої стежки, коли це необхідно, він ніколи повністю не віддає себе ролі позитивного героя, продовжуючи глузувати зі своїх нових союзників.

Боузер в іграх Super Mario: дивіться відео

Біґ Бос (Metal Gear Solid 3: Snake Eater)

Біґ Бос уперше з'явився у Metal Gear як лиходій, лідер терористичного угруповання та батько головного героя Соліда Снейка. Довгий час після подій гри та її продовження – Metal Gear 2: Solid Snake – цього персонажа вважали мертвим.

Втім, Біґ Бос повертається вже під ім'ям Голого Змія в Metal Gear Solid 3: Snake Eater, в якій він став головним героєм. Він продовжує бути у центрі подій у Metal Gear Solid: Peace Walker і Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes.

Трейлер гри Metal Gear Solid 3: Snake Eater: дивіться відео