Напевно, серію Grand Theft Auto заведено згадувати під час скандальних ситуацій. Нещодавно ми розповідали про американського можновладця, який впевнений у тому, що гра впливає на кількість викрадень автомобілів. Цього разу відзначилися австралійці, а зв'язок також не особливо прослідковується.

До теми Американські можновладці хочуть заборонити відеогру GTA V: причина здивувала всіх

Варто розпочати з того, що за останні тижні в Австралії відбулося кілька масштабних протестів проти сексуального насильства та домагань до жінок. Це наслідки двох серйозних скандалів, які безпосередньо пов'язані з членами місцевого парламенту. Двох високопосадовців звинувачують у зґвалтуваннях, а одного ще й у тому, що це відбулося у будівлі місцевого парламенту. Австралійський політик Пітер Даттон в ефірі одного з телеканалів обговорював проблему гендерної нерівності та потенційні перестановки в уряді, але чомусь згадав й про деякі соцмережі та відеоігри.

Пітер відзначив, що його, як батька, лякають деякі історії про відеоігри. Щоправда, політик згадав лише про серію GTA та зазначив, що вона формує у чоловіків негативне ставлення до жінок. Начебто саме через ігри, хлопчики починають ставитися до дівчат без належної поваги. Звісно, він навів й приклади, але навряд чи вони пов'язані саме з реально існуючою проблемою:

У грі ви можете безрозсудно водити автомобіль, ви можете зайти у клуб для дорослих та замовити приватний танець, а потім почати розстрілювати поліцейських.

Інші учасники цього телешоу не захотіли сперечатися з Пітером, але згодом цікаву думку висловив лейборист Тім Воттс:

Даттон натискає кнопку відвертання уваги. Зрозуміло, що тікток та відеоігри винні в огидній поведінці щодо жінок, яку ми спостерігали у парламенті за останній місяць.

Представники порталу Game Rant зазначили, що Пітер Даттон вже кілька разів відзначався подібними неоднозначними заявами у різноманітних сферах. Цікаво, що місцеві можновладці вже не вперше звинувачують серію GTA у жорстокому ставленні до жінок. Також існує висока ймовірність того, що подібні атаки у майбутньому продовжаться.

Заява Пітер Даттона про відеогру Grand Theft Auto – відео