На youtube-каналі індійського інсайдера Lazy Assassin вийшло відео, у якому цей автор розповідає, що студія Ubisoft працює над новою частиною Prince of Persia.

Цікаво Відеоігри з неперевершеною зимовою атмосферою – добірка

Lazy Assassin відмічає, що нова частина у серії Prince of Persia знаходиться на ранньому етапі виробництва. Розробники поки лише продумують загальну концепцію нової відеогри. Також інсайдер повідомляє, що студія Ubisoft планує повністю оновити ігрові механіки, а вихід нової частини Prince of Persia може відбутися не раніше 2023 року. Компанія поки офіційно не анонсувала нову відеогру у цій серії.

Lazy Assassin розповів про реліз ремейку Prince of Persia The Sands of Time ще за декілька місяців до його анонсу. Ремейк цієї відеогри повинен вийти 21 січня 2021 року на PC, PlayStation 4 та 5, Xbox One та Series X/S. Розробники обіцяють повністю оновити графіку для цього проєкту та переосмислити деякі механіки. Також у цьому ремейку можна буде розблокувати відеогру Prince of Persia 1989 року.

Ремейк Prince of Persia The Sands of Time вийде вже у 2021 році / світлина з порталу SlashGear

Prince of Persia

Франшиза відеоігор, яка була створена Джорданом Мехнером. У іграх цієї серії розповідається про пригоди відомого Принца зі стародавнього Ірану. Основа у всіх відеоіграх цієї франшизи майже однакова – переміщення по багатоповерхових будівлях з виконанням різних акробатичних трюків (паркур), а також сутички з ворогами. У 2010 році студія Walt Disney Pictures навіть випустила фільм за мотивами відеогри Prince of Persia The Sands of Time.