Відеогра Red Dead Redemption 2 вийшла ще у 2018 році, але й зараз її можна віднести до когорти найкрасивіших. Безперечно, візуальна складова цього проєкту це дуже важливий фактор його успішності на ринку. Гра насправді настільки реалістична, що деякі телевізійні шоу навіть плутали реальні фото та кадри із Red Dead Redemption 2.

До теми На телебаченні сплутали скріншот з Red Dead Redemption 2 з реальним фото

Цього разу ентузіасти з ютуб-каналу Digital Dreams вирішили запустити Red Dead Redemption 2 на відеокарті GeForce RTX 3090. Цю модель сміливо можна називати флагманською та найкращою на ринку. Щоправда, зараз її придбати непросто, хоч вона й коштує понад 60 тисяч гривень, але її все одно важко відшукати в офіційних крамницях.

У своєму експерименті автори цього каналу виставили максимально можливі налаштування графіки та роздільну здатність у 8K, а також використали спеціальні фільтри із назвою ReShade, які впливають на освітлення. Важливо відзначити, що ентузіасти намагалися зберігати частоту у мінімум 60 кадрів у секунду. Здається, це вже максимум цієї відеогри, бо графіка близька до фотореалістичної й важко буде вивести її графічну складову на якісно новий рівень. Особливо виділяються дальні краєвиди, хмари, блискавки та вода у різноманітних водоймах.

Red Dead Redemption 2 на відеокарті GeForce RTX 3090 – відео

Red Dead Redemption 2

Пригодницька відеогра, яка була розроблена та видана компанією Rockstar Games. Сиквел вийшов у жовтні 2018 на PlayStation 4 та Xbox One, а на PC лише у листопаді 2019 року. Події у грі розгортаються на початку 20 століття у вигаданій місцевості на території США. Головним героєм став Артур Морган, який намагається вижити у суворому бандитському світі. Red Dead Redemption 2 стала однією з найуспішніших відеоігор в історії, отримала виключно високі оцінки від критиків та геймерів, а також чималу кількість нагород.