Відомий портал Globo Esporte повідомив, що цього тижня на китайській платформі Buff був поставлений новий рекорд продажів для скінів на AWP Dragon Lore. Ця угода стала однією з найбільших в історії відеогри CS:GO.

Варто уваги 5 найдорожчих скінів в CS: GO – вартість шокує

Анонімний покупець заплатив за цей екземпляр AWP Dragon Lore 151 тисячу доларів, а це понад 4 мільйони гривень. Вартість шокує, але чому саме ця копія стала однією з найдорожчих в історії? Відповідь дуже проста – комбінація рідкісних наліпок на рідкісному скіні. Попередній власник наклеїв 4 голографічні наліпки з емблемою кіберспортивної команди Titan з турніру EMS One Katowice 2014. Одна така наліпка на віртуальному ринку зараз коштує понад 13 тисяч доларів (майже 370 тисяч гривень), а їх там одразу 4. У крамниці Steam такі наліпки вже не знайдеш, тому колекціонери купують їх на інших платформах.

Голографічна наліпка команди Titan з турніру EMS One Katowice 2014 / світлина з крамниці Steam

Сам скін AWP Dragon Lore також дуже рідкісний та коштує чимало грошей. Звичайну версію, у стані "щойно з фабрики", можна придбати за 8 тисяч доларів (225 тисяч гривень), а сувенірну лише за 45 тисяч доларів (1,2 мільйона гривень). Сувенірну версію можна було отримати лише зі спеціальних кейсів, які випадали за перегляд матчів на мапі Cobblestone. Але в один момент компанія Valve прибрала цю карту з активного маппулу, а ціна на AWP Dragon Lore зросла ще більше.

Скін AWP Dragon Lore / світлина з порталу wiki.cs.money

Скін AWP Dragon Lore з 4 наліпками, за який заплатили 151 тисячу доларів / світлина з порталу The Clutch

Також портал Globo Esporte зазначив, що попередній рекорд продажів для AWP Dragon Lore становив майже 60 тисяч доларів (1,7 мільйона гривень). Покупку здійснив анонімний користувач у червні 2020 року.