Геймер з нікнеймом ABCDSulci поділився цікавим постом на платформі reddit. Він вирішив сформувати свій рейтинг могутності героїв Dota 2 згідно з офіційним лором цієї дуже популярної відеогри.

Шанувальник цієї гри вирішив розподілити персонажів гри на декілька категорій згідно з їхньою могутністю за офіційним лором. Всього ABCDSulci виділив п'ять наступних рівнів:

  • Космічний – герої, які відіграють надважливу роль у лорі гри Dota 2. Весь всесвіт цієї відеогри не може існувати без цих персонажів.
  • Божественний – герої, які відіграють також значну роль у цьому лорі. За людськими мірками ці персонажі справжні боги чи демони. Без цих героїв всесвіт Dota 2 може існувати, але матиме інший вигляд.
  • Надлюди – герої, здібності яких важко назвати космічними чи божественними. Їх вміння земні та досить прості. У цю категорію могли потрапити безсмертні чи дуже старі персонажі.
  • Маги – герої, яких важко відрізнити від звичайних людей чи інших істот. Але у таких персонажів є здібності, які мають магічний характер.
  • Мирні – герої, які майже не відрізняються від простих людей чи інших створінь. Але такі персонажі володіють значними знаннями та вміннями у різноманітних категоріях.

На думку ABCDSulci, всесвіт Dota 2 не може існувати без таких 8 героїв: Ancient Apparition, Arc Warden, Chaos Knight, Elder Titan, Enigma, IO, Keeper of the Light та Weaver. До категорії богів чи демонів геймер відніс 17 персонажів, а серед надлюдей опинилася чимала кількість героїв – 31. Найбільше представників серед магів – 35, а до списку мирних потрапило 29 персонажів.

Користувачам у мережі сподобався такий рейтинг, хоча й вони відзначили, що він ще не ідеальний. У коментарях під цим постом геймери активно обговорюють позиції різноманітних героїв та пропонують свої зміни.

Рейтинг могутності героїв з гри Dota 2 згідно з офіційним лором / світлина користувача ABCDSulci з платформи reddit

Dota 2

Багатокористувацька відеогра, яка була випущена компанією Valve у 2011 році. У грі змагаються 2 команди по 5 гравців у кожній. Геймери контролюють лише одного героя зі спеціальним набором вмінь. Головним завданням є знищення ворожого табору (бази).