Багатьом шанувальникам серії The Sims у проєкті найбільше подобається якраз можливість створювати власний дизайн осель, продуманий до найменших дрібниць. Користувацькі модифікації, яким буквально немає кінця, дозволяють геймерам повністю реалізувати творчі задуми й ті часто відтворюють у грі такі речі, як відомі історичні місця чи навіть локації із відеоігор, на кшталт The Witcher.

Неймовірно Дівчина відтворила традиційну українську оселю у The Sims 4: відео

Користувач Reddit під ніком tealcam нещодавно поділився навдивовижу кропіткою роботою: своєю версією Версальського палацу, що поблизу Парижа. Спроєктований Людовіком XIV, Версаль славиться своєю пишністю та складністю дизайну.

Саме через це, створення віртуальної копії зайняло у геймера та його команди понад рік часу, і ця величезна кількість зусиль помітна на численних скриншотах, адже кожна кімната від Дзеркальної зали й до королівських спалень неймовірно деталізована, починаючи з покриття підлоги, закінчуючи оздобленням стелі. Екстер'єр будівлі настільки ж разючий, як і у реальності та ідеально передає величезні розміри та царську велич палацу.

Деякі з кімнат, відтворених геймерами / зображення rococo4thesims.tumblr.com

Цікаво, що для втілення задуму ентузіастам довелося провести ціле дослідження історії палацу та шукати різноманітні рідкісні фото кімнат. До того ж для такого результату, геймери використали понад 50 модифікацій для Sims 4, щоб їх дизайн врешті-решт "ожив".

Після завершення роботи над внутрішньою частиною Версальського палацу у планах відчайдухів відтворення знаменитих садів, що його оточують. Ми впевнені, що результат буде таким же детальним і неймовірним, як і сам палац.