Розробники відеогри Among Us у своєму твіттері опублікували чималу кількість цікавих та дивних концепт-артів. Автори відзначили, що таких ігрових персонажів шанувальники ще не бачили.

Цікаво Карпатські гори та "вершина світу": відомі всі локації з відеогри Hitman 3 – фото

У відеогри Among Us вже величезна фанатська база, а шанувальники цього проєкту вже створили чималу кількість цікавих концептів ігрових персонажів. Геймери пропонували навіть додати у відеогру скіни на героїв з різноманітних відомих всесвітів. Варто відзначити, що відеогрі Among Us такий формат міг би дуже підійти. Наприклад, у дуже популярну гру Fall Guys: Ultimate Knockout розробники вже додали костюми з DOOM Eternal, а також спеціальні скіни відомих стрімерів.

Студія InnerSloth поки не поспішає додавати у відеогру ексклюзивні костюми чи відомих персонажів. Поки розробники вирішили поділитися з шанувальниками своїми ранніми концепт-артами персонажів з гри. Автори показали чималу кількість дивних концептів, серед яких є наступні: моторошний клоун, дивний слон, вусатий шериф, привид, який кричить та багато інших. Розробники відзначили, що створили ці концепти задля веселощів, а поділитися вирішили, бо вже не можуть страждати від цього видовища наодинці.

Дивіться відео з дивними концепт-артами від розробників відеогри Among Us

У коментарях під цим постом думки фанатів відеогри Among Us розділилися. Більшість користувачів просто посміялися разом з авторами відеогри, а деяких ці концепти навіть налякали. Цікаво, що чимала кількість шанувальників відмітила, що хотіла б побачити такі скіни у відеогрі Among Us.

Among Us

Багатокористувацька гра від американської студії InnerSloth, що вийшла у 2018 році. Але широкий розголос ця відеогра отримала лише у вересні 2020 завдяки різноманітним стрімінговим платформам. У ній гравці розділяються на дві ролі: члени екіпажу та самозванці. Члени екіпажу намагаються знайти самозванців та нейтралізувати їх, а самозванці – убити всіх членів екіпажу.