Джерело: PC Gamer

Зазвичай, геймери критикують Call of Duty: Modern Warfare через чітерів чи баги, але цього разу все серйозніше. Відомий фотограф та письменник Клейтон Хоген звинувачує розробників цієї гри у викраденні образу його персонажа. Він навіть вже подав позов про порушення авторських прав, хоча все не так однозначно.

Читайте також Скандал у Call of Duty: Warzone – платний скін робить гравців невидимими

Фотограф вважає, що розробники Call of Duty: Modern Warfare використали образ його героїні при створенні персонажа із прізвиськом Мара – оперативниці, яку додали у відеогру у першому сезоні. Клейтон відзначив, що вона дуже схожа на героїню його оповідання із назвою "November Renaissance". Для цієї розповіді він придумав образ Кейд Янус – сильної жінки та тренованого солдата. Також Клейтон організував фотосесію із косплеєркою Алексою Зедрою в образі Кейд.

Найцікавіше, що компанія Activision найняла саме Алексу Зедру для створення оперативниці Мари. Також у роботі взяв участь той самий візажист, який працював над фотосесією Клейтона Хогена. Останній навіть написав, що Алекса позичала у нього одяг та спорядження для створення образу Мари. Клейтон впевнений, що для створення її образу використовувалися також його фотографії та напрацювання.

Важливо відзначити, що процес реєстрації авторських прав на образ Кейд розпочався ще у 2013 році, але завершився лише у 2020. Тому Клейтон Хоген лише зараз виступив із такою заявою. Якщо суд задовольнить цей позов, то фотограф зможе отримати весь дохід, який компанія Activision отримала за продаж скінів Мари. Прогнозувати щось дуже складно, але зазначимо, що дуже часто такі ситуації вирішуються без судів, варто лише учасникам конфлікту сісти за стіл перемовин.

Порівняння Кейд Янус та Мари / світлини із порталу PC Gamer

Call of Duty: Modern Warfare

Відеогра, розроблена студією Infinity Ward, яка вийшла у жовтні 2019 року для PC, PlayStation 4 та Xbox One. Ця гра стала вже 16 у серії Call of Duty, а також своєрідним перезапуском серії Modern Warfare. За жанром це шутер від першого обличчя, у якому гравці керують різноманітними оперативниками. Події у грі відбуваються у 2019 році на території різноманітних країн. Відеогра стала однією із найпродаваніших в історії серії, а також отримала високі оцінки від критиків.