Відеогра The Elder Scrolls V: Skyrim вийшла ще у 2011 році, але й досі має попит серед гравців. У цієї гри чимала кількість фанатів, які просто обожнюють дивовижний світ Skyrim. Саме до таких гравців можна віднести й головного героя цієї історії.

Цікаво 88-річний геймер не зміг розібратися з керуванням у Skyrim, тому використав оголошення

Своєю роботою користувач із нікнеймом 3DPrintOrlando поділився на відомій платформі Reddit. Його пост сподобався місцевій аудиторії та вже зібрав понад 17 тисяч вподобань та майже 300 коментарів. Ентузіаст вирішив відтворити у реальному житті скляну сокиру зі Skyrim. Напевно, про цю зброю знають всі шанувальники цієї відеогри, бо вигляд у неї специфічний. Річ у тім, що леза цієї сокири бірюзового кольору, а руків'я – позолочене.

Користувач 3DPrintOrlando до своєї роботи підійшов дуже відповідально, а загалом витратив 75 годин на реалізацію цього задуму. Цілих 25 годин він займався дизайном та загальною концепцією своєї сокири. Ще 50 годин ентузіаст витратив на "друк" цієї зброї на 3D-принтері та іншу роботу. Річ у тім, що ця сокира складається одразу з 14 окремих елементів, які потрібно було додатково обробити, а потім ще склеїти це все. Варто відзначити, що в ентузіаста дійсно вийшла дуже реалістична сокира, яка навіть переливається на світлі.

Цікаво, що 3DPrintOrlando вже не вперше відтворює зброю зі Skyrim у реальності. Раніше він створив подібну скляну булаву з цієї гри, яка також дуже сподобалася користувачам платформи Reddit (11 тисяч вподобань). На виготовлення цієї зброї він витратив більше часу, бо вона складається одразу з 22 окремих деталей. Чимала кількість геймерів захотіла придбати собі таку зброю, але ентузіаст відмовив всім.

Виявляється, що він власник невеликої крамниці у місті Орландо, а це єдині та унікальні екземпляри. Зараз вони йому потрібні, щоб покращити загальну концепцію та створити готовий продукт. Тобто він планує у майбутньому продавати такі товари.

Скляна сокира зі Skyrim у реальності – відео

Скляна булава зі Skyrim у реальності – відео