Шанувальники відеогри Apex Legends вже неодноразово зверталися до Respawn Entertainment з проханням послабити характеристики Horizon та Caustic. Фанати вважають, що ці герої вносять дисбаланс у їх улюблену гру.

До теми "Лисий з Brazzers" добився свого: розробники внесли зміни у гру

Одразу зазначимо, що ці легенди зараз входять у топ найпопулярніших персонажів в Apex Legends. Проте, розробники поки не заявляли про свої наміри послабити Horizon чи Caustic. Тому найвідданіші фанати почали шукати інші важелі впливу на авторів відеогри. Вони вирішили звернутися по допомогу до Джонні Сінса, який відомий своїми численними ролями у фільмах для дорослих.

Річ у тім, що Джонні вже одного разу добивався свого у подібній справі. У лютому 2020 року він попросив підсилити одного з оперативників у відеогрі Rainbow Six: Siege. У компанії Ubisoft відгукнулися на прохання відомого актора й дуже швидко анонсували зміни, а вже восени вийшло офіційне оновлення цього героя.

Напевно, Джонні не фанат відеогри Apex Legends, бо допоміг геймерам лише за певну плату на спеціальному сервісі Cameo. За 109 доларів (понад 3 тисячі гривень) Сінс може промовити на камеру будь-який текст, а 4 долари коштує спілкування зі знаменитістю у чаті.

Зазначимо, що Джонні не просто зачитав текст на камеру, він постарався подати це прохання з емоціями та навіть нецензурними словами. Відео опублікували на відомій платформі Reddit, а більшість користувачів підтримали відомого актора фільмів для дорослих.

Звернення "лисого з Brazzers" до розробників відеогри Apex Legends – відео 16+

Apex Legends

Безплатна відеогра, яка вийшла у лютому 2019 року на PC, PS4 та Xbox One. Розробником виступила американська студія Respawn Entertainment, а за жанром це класична королівська битва. Геймери контролюють спеціальних легенд з унікальними вміннями. Гра отримала гарні відгуки від критиків та геймерів.