Портал Screen Rant повідомив, що геймери допомогли зібрати кошти на відновлення святинь на остові Цусіма. Значний внесок зробили шанувальники популярної відеогри Ghost of Tsushima.

Актуально Віртуальний на справжній: ютубер подарує гравцю у Minecraft будинок за 100 тисяч доларів

У вересні 2020 року на остові Цусіма тайфун перекинув торії реального храму Ватацумі, які були побудовані ще у 1989 році. Торії – це особливі ворота перед синтоїстськими святилищами у Японії. Всі шанувальники відеогри Ghost of Tsushima неодноразово могли побачити їх в ігровому світі.

Один зі священників цього храму Юіті Хіраяма вирішив запустити кампанію зі збору коштів для їх відновлення. Відповідне оголошення він залишив на платформі Campfire (японський аналог Kickstarter). Священник зазначив, що для відновлення потрібно зібрати 5 мільйонів єн, а це майже 50 тисяч доларів. 1757 користувачів вже пожертвували суму у 23,5 мільйони єн, хоча ще залишилося 6 днів до кінця кампанії.

Священник подякував всім шанувальникам відеогри Ghost of Tsushima, а також відзначив, що тепер вони зможуть відновити не лише торії, а й різноманітні старі споруди на території цього храму. Юіті Хіраяма не очікував, що вийде так швидко зібрати потрібну суму, але тепер він дізнався про існування цієї відеогри, а також запросив відвідати шанувальників цього проєкту острів Цусіма та храм Ватацумі.

Торії до тайфуну / світлина з порталу Campfire

Торії після тайфуну / світлина з порталу Campfire

Ghost of Tsushima

Пригодницька відеогра, яка була розроблена студією Sucker Punch Productions. Реліз цього проєкту відбувся у липні 2020 року ексклюзивно для платформи PlayStation 4. У відеогрі розповідається про пригоди Джіна Сакаї, одного з останніх самураїв острова Цусіма, під час першого монгольського вторгнення в Японію. Цей проєкт дуже швидко став популярним та отримав чималу кількість нагород у 2020 році.