Два відчайдушних шанувальники популярної ММО World of Warcraft Classic стали авторами цікавого досягнення, адже завершили рейд для виконання якого була задумана участь 40 осіб всього лише вдвох.

Читайте також Неймовірне звершення: геймер досяг 58 рівня у World of Warcraft Classic без жодних пошкоджень

Жертвою "героїв" стала дракониха Оніксія. Попри те, що у неї 1,8 мільйона "хітпоінтів", за сучасними мірками вона не вважається складним босом. Причиною цьому в основному є те, що у неї не так багато здібностей і гільдії гравців давно навчилися "правильно" з нею воювати. Мабуть, саме тому Оніксія стала частою жертвою "насмішок" геймерів – до цього випадку її вже "проходили" групою з 32 воїнів (перемога дісталася гравцям практично з одного удару), а також групою персонажів без одягу.

Проте на цей раз замість декількох десятків людей перемогти боса змогла компанія усього лише з двох персонажів. Все що знадобилося гравцям для такого дивовижного досягнення – це воїн, священник, 57 хвилин і до біса велика кількість зілля мани. До того ж один з геймерів проводив трансляцію цього незвичного "подвигу" на своєму каналі на Twitch.

Повний запис сутички дуету відчайдухів з Оніксією

За даними авторитетного, для шанувальників гри, порталу WoWhead, це, перший раз, коли комусь вдалося вбити Оніксію лише в дуеті, до того ж за такий короткий час. Це означає, що Gendisarray та Shiftus (саме такі нікнейми наших "героїв") ще й встановили своєрідний рекорд у світі гри, який навряд буде побитий у найближчому майбутньому.