Студія GSC Game World вирішила зробити геймерам гарний новорічний подарунок. На каналі IGN вийшов перший геймплейний тизер відеогри S.T.A.L.K.E.R. 2. Відео вже переглянуло понад 600 тисяч користувачів.

Цікаво Святковий баг з Assassin's Creed Valhalla: головний герой постійно п'яніє

Відео дуже коротке – лише 54 секунди, інформації поки ще дуже мало. Судячи з тизера, головного героя звати Скіф, а розробники відмітили, що геймерам варто запам'ятати це ім'я. Короткий сюжет тизеру: сталкер намагається заховатися у зруйнованому будинку від аномалії, він дістав планшет, щоб знайти якусь інформацію, але пристрій не зміг зловити сигнал.

Тизер вийшов дуже атмосферним: динамічна зміна декорацій, зловісні пейзажі та відчуття постійної небезпеки. Розробники пообіцяли, що у такому дусі буде виконана вся гра. У новому тизері S.T.A.L.K.E.R. 2 також можна почути гітарний мотив від групи "Сплін".

Офіційну дату релізу S.T.A.L.K.E.R. 2 розробники ще не називали, але портал IGN в описі до відео відмітив 2021 рік. Гра повинна стати тимчасовим ексклюзивом для PC та Xbox Series X/S, а реліз цього проєкту на PlayStation 5 має відбутися з часом. Розробники відзначили, що S.T.A.L.K.E.R. 2 не вийде на консолі минулого покоління (PS4 та Xbox One). PR-менеджер студії GSC Game World Захар Бочаров відмітив, що для коректної роботи нової гри потрібно актуальне "залізо".

Дивіться тизер відеогри S.T.A.L.K.E.R. 2 – відео

S.T.A.L.K.E.R.

Серія відеоігор, яка розроблена українською компанією GSC Game World. Ігри виконані у жанрі шутера від першого обличчя з елементами пригодницьких та рольових відеоігор. Події розгортаються на території України, але в альтернативному світі. Гравці керують сталкерами, які досліджують зону відчуження навколо Чорнобильської АЕС.