Журналіст з відомого порталу Kotaku розповів про цікавий та оригінальний баг з відеогри Assassin's Creed Valhalla. Розробники з Ubisoft вже знають про цей технічний недолік, але поки ще не встигли його виправити.

Читайте також Поезія з Dota 2: жінка написала вірші на основі фраз, які використовував її чоловік під час гри

Головний герой Ейвор постійно п'яніє після завантаження гри чи після відродження. Журналіст відзначив, що спочатку цей баг здався йому кумедним, але з часом це почало йому набридати, бо ефект від сп'яніння посилювався та тривав довше. Також, в один момент Ейвор отримав максимальний ефект від алкоголю – екран став чорно-білим, а герой не міг втриматися на ногах. Це продовжувалося довше, ніж зазвичай, а охоронці одного з поселень відмовилися впускати Ейвора та напали на нього. Коли герой відродився після бійки з ними, то знову був у стані серйозного алкогольного сп'яніння (екран був чорно-білим).

Геймери відзначають, що тимчасово можна розв'язати цю проблему поспавши чи завівши розмову з якимось персонажем. Повноцінно виправити цю ситуацію може лише завантаження ранніх збережень. Але через деякий час чи після завантаження ефект все одно може повторитися.

Цей баг у відеогрі Assassin's Creed Valhalla з'явився після останнього новорічного оновлення. Тоді розробники додали різноманітні святкові ефекти у поселення вікінгів: турнір зі стрільби з лука та змагання з випивання алкоголю. Геймерам залишилося чекати патчу з виправленням цього багу або завершення всіх свят та цієї тематичної події (7 січня).

Чорно-білий екран від алкоголю у відеогрі Assassin's Creed Valhalla / світлина з порталу Kotaku

Assassin's Creed Valhalla

Гра від компанії Ubisoft, яка вийшла 10 листопада. Цього разу розробники відправили гравців у 9 століття, на територію Англії. Головним героєм виступає вікінг Ейвор (можна вибирати стать персонажу), клан якого був витіснений з Норвегії та змушений був шукати нове місце проживання.