Що про це відомо

Відколи Starfield вийшла у вересні 2023 року, кількість гравців у неї неухильно зменшується. Ще відносно свіжа гра вже зрівнялася в популярності з такими старими проєктами, як Fallout 4 та Skyrim. Тож розробникам терміново потрібно щось із цим робити.

Дивіться також Симулятор виживання у всесвіті "Термінатора" отримав назву, трейлер і дату раннього доступу

Користувач Salmagros з форуму Reddit звернув увагу, що віднедавна серед платного завантажуваного контенту для Starfield поряд із бонусом за передзамовлення й апгрейдом до преміального видання значиться невідомий застосунок.

Додавання загадкового аддона до списку DLC для гри можна простежити через сервіс SteamDB – таємничий застосунок був створений 28 лютого і свого справжнього обличчя наразі не показав.

  • Для порівняння, якщо зайти в той самий розділ на SteamDB для Fallout 4, то можна побачити список завантажуваного контенту гри, зокрема Nuka-World і Vault-Tec Workshop.
  • В аналогічній манері аддон Shadow of the Erdtree для Elden Ring спочатку (теж у вигляді невідомого додатка) з'явився в SteamDB, а трохи більше ніж за місяць удостоївся офіційного анонсу.

Це може свідчити про те, що незабаром відбудеться щось, до чого Bethesda Game Studios готується, але поки що хоче промовчати. І на думку шанувальників, під загадковим додатком для Starfield майже напевно ховається Shattered Space.

У грудні 2023 року Bethesda підтвердила, що досі працює над Shattered Space і назвала доповнення "першим великим аддоном" для Starfield. DLC додасть сюжетний контент, локації, екіпіровку та багато іншого.