У ситуації, коли весь світ вводить санкції проти Росії, осторонь не стоять й представники кіберспорту. Роблять вони це досить активно, а особливо ефективно в цьому напрямі працює відома компанія Ubisoft.

До теми Відсторонили від FIFA, Apex Legends і Rainbow Six Siege: нові "перемоги" російського кіберспорту

Нове рішення Ubisoft

Розпочнемо з того, що цими днями вона випустила 14 наборів для популярної відеогри Rainbow Six Siege. Кожен комплект присвячений конкретній відомій кіберспортивній команді, яка виступає в цій дисципліні.

Наприклад, українській організації Natus Vincere дістався оперативник з прізвиськом "Mute". Його новий скін виконаний в класичних для NAVI чорно-жовтих кольорах. Також щось схоже можна написати й про фірмову зброю цього бійця.

Представлення нових наборів для Rainbow Six Siege: відео

Мали отримати свої тематичні комплекти й російські організації Virtus.pro та Team Empire. Щоправда, замість цього вони отримали рішення про те, що можуть виступати лише під нейтральними стягами та тегами. Згідно з останньою інформацією, гравці з Virtus.pro будуть грати під назвою Outsiders, а Team Empire – PWNZ.

Також цікаво, що раніше Ubisoft зняла з продажу старі скіни вищезгаданих колективів. А це означає, що тепер ці російські кіберспортивні організації не будуть отримувати свою частину коштів з їхніх продажів.

Інші "кіберспортивні" новини

  • Українські команди, які брали участь в ESEA Season 40, збережуть свої місця в лігах на наступний сезон.
  • Популярний данський коментатор Pimp запросив українських біженців, які перебувають поблизу Ольборга, зіграти з ним в CS:GO. Усі матчі він хоче провести у своєму офісу.
  • Російська кіберспортивна організація Team Spirit тепер буде базуватися в сербському Белграді. Вона вже встигла перевезти туди свої Dota 2 та CS:GO.
  • Російська організація Winstrike розпустила свій склад із Dota 2 через "нестабільну ситуацію в регіоні".
  • Російські гравці з Gambit Esports, які виступають в дисципліні Apex Legends, тепер будуть грати під нейтральним стягом та тегом. Також цікаво, що Electronic Arts допустить їх до своїх змагань лише в тому випадку, якщо вони виїдуть за межі Росії.