29 жовтня серед десятків тисяч ігор у Steam з'явилася новинка під дивною назвою – Crab Game, яка підозріло нагадала геймерам нашумілий серіал від Netflix "Гра в кальмара".

Видовищно Концепт гри інді-студії VRESKI вразив геймерів неймовірно реалістичною системою руйнувань

Попри явну схожість сам автор проєкту всіляко її заперечує, жартуючи, що його гра "безумовно, не заснована на будь-яких популярних корейських телешоу зі стрімінгових сервісів, оскільки це може призвести до проблем із законом".

Якщо ж без жартів, то справді шкода, що через права на інтелектуальну власність Dani, а саме такий нік розробника, не зміг назвати гру якось на кшталт Squid: The Game аби привернути більше уваги до проєкту, адже він виглядає дійсно дуже весело.

Популярний стрімер xQc вже встиг оцінити новинку


Наразі Crab Game дозволяє групам до 42 гравців змагатися на 28 картах у 9 режимах. Серед випробувань є новаторські на кшталт аналогу добре відомої усім гри у квача та є й ті, що копіюють серіал, наприклад забіг скляними панелями.

Згідно зі статистикою порталу SteamDB, піковий онлайн гри сягнув відмітки у 36 622 гравців і продовжує рости. Також росте й рівень відгуків у Steam – вже 92% користувачів оцінили проєкт "дуже позитивно". Додає шани грі й те, що вона є абсолютно безкоштовною і ніщо не заважає вам випробувати її разом з друзями просто додавши у свою бібліотеку Steam.