Напевно, всі геймери стикалися у відеоіграх з різноманітними замками, які потрібно зламувати чи розблоковувати. Зазвичай подібний ігровий елемент реалізований доволі просто, щоправда, немало розробників перетворюють його на окрему невелику гру зі своєю концепцією.

Рекомендуємо Користувач PlayStation витратив понад 8 років на встановлення унікального рекорду

Саме за збір подібних механік й взялися представники студії Dim Bulb Games. Річ у тім, що вони створили повноцінну гру, яку наповнили чималою кількістю замків, які з'являлися в різноманітних популярних відеоіграх.

Називається вона Museum of Mechanics: Lockpicking, а в крамниці Steam її реліз має відбутися вже 13 січня. Додамо, що перша повноцінна версія гри вийшла ще в серпні 2020 року, щоправда, лише на Itch.io – ресурсі, який призначений для розміщення подібних інді-проєктів.

Трейлер відеогри Museum of Mechanics: Lockpicking: відео

Варто відзначити, що за цей час розробники встигли серйозно оновити свій проєкт. Автори написали, що в сервісі Steam вийде версія відеогри з покращеною графікою, підтримкою досягнень, таблицею рекордів зі всесвітнім рейтингом, а також з чималою кількістю нових замків.

На думку авторів Museum of Mechanics: Lockpicking, цільова аудиторія їхньої відеогри – геймдизайнери, які хочуть ознайомитися з роботою механіки злому в різних проєктах. Тобто представники Dim Bulb Games створили не лише цікаву гру для геймерів, а й прекрасний інструмент для розробників. Можливо, завдяки їхній вражаючій колекції, деякі старі ідеї та концепції зможуть отримати ще один шанс.

Наостанок відзначимо, що гра Museum of Mechanics: Lockpicking вийде лише на PC, а також тільки в сервісі Steam. Точної ціни розробники поки не назвали, хоча деякі джерела стверджують, що відеогра буде коштувати 10 доларів (понад 250 гривень).

Відеогра Museum of Mechanics: Lockpicking / Фото з крамниці Steam