Користувачі у твіттері активно поширюють відео зі стріму buckkerz. Геймер дуже бурхливо відреагував на програний матч, а під його "гарячу руку" потрапив малолітній син. Здається, зустрічі з представниками компетентних органів йому не уникнути.

Актуально Скандал у Call of Duty: Warzone – придбання скінів полегшує гру

Стрімер buckkerz проводив пряму трансляцію з відеогри Madden NFL 21, а на руки він посадив свого малолітнього сина. Після програного матчу стрімер просто "вибухнув": геймпад полетів кудись у сторону столу й розбився, а сам геймер почав кричати й використовувати нецензурну лексику. Все це він робив з маленькою дитиною на руках, тому й не дивно, що малюк злякався й почав плакати.

Стрімер помітив це й дуже грубо пересадив свого сина на сусідній стілець, але дитина все одно продовжила плакати. Тому buckkerz знайшов "дуже педагогічний" вихід із цієї ситуації – просто закричати "заткнись". Все це відбувалося на очах у численної кількості глядачів. Зрозуміло, що buckkerz вже встиг видалити свій канал з Twitch й заблокувати доступ до своїх соціальних мереж.

Користувачі змогли зберегти відео з цим шокуючим моментом, а також вже активно його поширюють у мережі. Вони хочуть звернути увагу спільноти на цю ситуацію й вже навіть змогли дізнатися деяку інформацію про цього стрімера. Здається, громада доб'ється свого, а стрімер зустрінеться з відповідними органами.

Дивіться відео з цим шокуючим моментом

Twitch

Платформа для відеотрансляцій, яка належить одній з дочірніх компаній Amazon. Сервіс створили ще у 2011 році, а зараз він один з найпопулярніших у цій сфері. Спеціалізується на потоковій трансляції геймплею відеоігор, кіберспортивних турнірів, креативного контенту та музичних виступів. Вміст можна переглянути у прямому ефірі або у форматі відео.