Сервіс Twitch продовжує розчаровувати геймерів із всього світу. Більшість користувачів вже навіть звикла до неоднозначних та дивних банів на цій платформі. Але цей випадок унікальний, бо за одну ніч у стрімера Nathan зникли всі його підписники.

Читайте також Неоднозначні бани на Twitch: "кіберспортивний проповідник" та відвертий бодіарт

Nathan важко назвати популярним стрімером на платформі Twitch, але за два роки він зібрав непогану аудиторію глядачів. Зазвичай Nathan стрімив Minecraft, а за цей час на його канал підписалося понад 20 тисяч користувачів. Не так й багато, але аудиторія, яку він заробив своєю працею. Варто відзначити, що на платформі Twitch також є система платних підписок, які не варто плутати з простими підписками. Nathan залишився саме без звичайних підписників.

Хлопець дуже засмутився, тому вирішив звернутися до представників платформи Twitch через свій твіттер, Nathan написав наступне:

Привіт, твіттер! Мене звуть Натан, я 16-річний стрімер з Twitch. Абсолютно несподівано я втратив понад 21 тисячу підписників, яких збирав два роки. Я втратив підписки від Tubbo й багатьох інших відомих контент-мейкерів. Будь ласка, TwitchSupport.

Кількість підписників у Nathan після "містичного" зникнення / світлина з твіттера Nathan

Представники платформи Twitch нічого не відписали у коментарях під постом Nathan. Весь свій останній стрім він намагався розібратися з цією проблемою, але точну причину так й не зміг встановити. Шанувальники Nathan та інші стрімери допомогли йому відновити кількість підписників до 18 тисяч, але це все одно менше, ніж було декілька днів тому.

В один момент до Nathan на трансляцію завітав популярний стрімер Tubbo, який подарував одразу 100 платних підписок (ціна однієї 5 доларів) глядачам цього каналу. Зазначимо, що кошти з платних підписок стрімер та платформа ділять між собою. Тоді вже підліток й не зміг стримати емоцій та розплакався. Він подякував Tubbo та всім користувачам, які підписалися на його канал знову. Здається, у цієї історії буде щасливий фінал, але без допомоги Twitch.

Twitch

Платформа для відеотрансляцій, яка належить одній з дочірніх компаній Amazon. Сервіс створили ще у 2011 році, а зараз він один з найпопулярніших у цій сфері. Спеціалізується на потоковій трансляції геймплею відеоігор, кіберспортивних турнірів, креативного контенту та музичних виступів. Вміст можна переглянути у прямому ефірі або у форматі відео.