Перша відеогра у серії Assassin's Creed вийшла ще у листопаді 2007 року, а за цей час гравці вже побували у чималій кількості країн. Розробники намагаються щоразу дивувати геймерів та не повторюються, а питанню сетинґу майбутньої відеогри приділяють чимало часу.

До теми Таємничий інсайдер чи простий пліткар: у мережі з'явилися чутки про нову Assassin's Creed

Головний сценарист Assassin's Creed Origins та одночасно один зі сценаристів Valhalla Ален Мерсієка вирішив поділитися своїми думками про майбутнє серії. Він відзначив, що йому дуже подобається історія, тому його могла б зацікавити навіть розповідь про групу воїнів і таємничий орден на острові Мальта. Щоправда, він розуміє, що серія вже давно переросла масштаб звичайного острова, тому навряд чи вийде реалізувати таку ідею.

Ален відзначив, що бачить потенціал у Південній Америці. Йому подобається колоритна та багата місцева культура, а також історія всього регіону. Він додав, що його цікавить чимало історичних періодів – від Інків до іспанських конкістадорів. Ален вибрав би саме Бразилію, хоча схожу тематику вони вже трохи й зачіпали в Assassin’s Creed 4: Black Flag. Нагадаємо, що події цієї відеогри відбуваються на початку 18 століття у Карибському морі на деяких островах (Ямайка, Куба та Багами).

Варто відзначити, що це лише думки Алена, а також навряд чи він став би "зливати" офіційну інформацію. Хоча регіон дійсно дуже цікавий, а серія обов'язково колись має сюди завітати. Сам сценарист навіть відзначив, що історію цього контенту їм потрібно буде ще повністю вивчити. Варто додати, що Бразилія – це дуже великий ринок для розробників відеоігор, який може приносити чималі прибутки.

Компанія Ubisoft поки не анонсувала нову гру у серії Assassin's Creed, бо команда розробників зараз активно працює над сюжетними доповненнями до останньої частини. Цікаво, що деякі інсайдери раніше відзначали, що наступна відеогра буде називатися Warriors, а події мають розгорнутися в Японії епохи Едо.