Лише тиждень тому розробники із Valve випустили чергове оновлення для гри Counter-Strike: Global Offensive. Це мав бути простий та стандартний патч, який фіксить різноманітні недоліки у цій дуже популярній відеогрі. Таких оновлень для CS:GO виходить чимала кількість за рік, але геймерів цей патч розчарував, розповідає Games24.

Актуально Неон та дивна архітектура: Найт-Сіті із Cyberpunk 2077 відтворили у GTA V – відео

В цьому оновленні компанія Valve вирішила прибрати ботів зі змагальних режимів. Боти з'являлися у грі лише після відключення гравців з матчу. Тобто геймери могли продовжувати змагатися у рівних складах, хоча й мали у команді штучний інтелект. Боти виконували роль "другого життя" для геймерів, бо живі гравців їх з легкістю перестрілювали. Тому геймери наказували (у грі є система команд) ботам не рухатися та стояти на базі, а після своєї смерті могли взяти керування над ними. З виходом цього патчу ситуація змінилася кардинально: тепер команда, яка залишилася без гравця, повинна продовжувати боротися у меншості.

Компанія Valve хотіла зменшити кількість випадків, коли "токсичні" союзники намагалися кікнути з матчу гравців із поганою статистикою. Також цей патч мав допомогти боротися з бустерами – гравцями, які заробляють кошти підіймаючи комусь звання у грі. Думки спільноти дуже розділилися, але більшість відзначила, що після цього оновлення ситуація лише погіршилася. Гравці почали самі виходити з гри, щоб погіршити становище своєї команди чи просто стоять та крутяться на базі. Геймерам залишається лише збирати цілу команду чи грати з надійними людьми.

Розробники з Valve поки не коментують цю ситуацію, хоча відповіли відомому інсайдеру DonHaci. Останній показав, як могли б виглядати глузування чи кепкування у відеогрі CS:GO, а розробники з Valve відзначили, що поки не збираються додавати таку функцію у гру. Цікаво, що навіть у коментарях під цим постом шанувальники Counter-Strike: Global Offensive почали обговорювати ситуацію з ботами.

Дивіться відео з танцями у відеогрі CS:GO

Counter-Strike: Global Offensive

Відеогра, яка вийшла ще у серпні 2012 року. Розробником виступила компанія Valve, а гра вийшла на різноманітні платформи, але популярною стала лише версія для PC. За жанром це шутер від першої особи, який геймплейно не відрізняється від попередніх версій цієї серії. У відеогрі є чимала кількість режимів, але найпопулярнішим став змагальний, у якому сходяться дві команди по п'ять гравців, а для перемоги треба "забрати" 16 раундів. Також CS:GO є однією з найпопулярніших кіберспортивних дисциплін.