Колишній співробітник компанії Naughty Dog Родні Ріс у своєму твіттері розповів про пасхалку з гри The Last of Us (вийшла ще у 2013 році). Геймери за 7 років так і не змогли помітити цей секрет на одній з локацій.

Цікаво Перезапуск легендарної серії відеоігор: у мережі з'явилися перші чутки

Родні у студії Naughty Dog відповідав за дизайн рівнів, саме він і залишив цю пасхалку на локації "Пляж" (для багатокористувацького режиму). Там можна знайти уламки літака з назвою "Hog Wild", який належить Віктору "Саллі" Саллівану. Це один з основних героїв відеогри Uncharted: Drake's Fortune.

Також Родні Ріс відзначив, що це просто пасхалка та немає ніякого зв'язку між всесвітами Uncharted та The Last of Us. У своєму твіттері він написав:

Не кажу, що це канон. Але я взяв літак з першої Uncharted, розтрощив його на шматки й залишив там.

Літак "Hog Wild" з відеогри Uncharted: Drake's Fortune / світлина з твіттера Родні Ріса

Обломки літака "Hog Wild" у грі The Last of Us / світлина з твіттера Родні Ріса

The Last of Us

Відеогра, що була розроблена студією Naughty Dog. Вийшла у 2013 році ексклюзивно на PS3, а пізніше й на PS4. У цій грі людство було уражене смертельним грибком, більша частина населення вимерла чи перетворилася на зомбі. Сюжет присвячений пригодам контрабандиста Джоела та дівчинки Еллі. Гра The Last of Us отримала загальне визнання серед ігрової преси й геймерів, високі оцінки та безліч нагород.