Найбільш довгоочікувана гра 2023 року повністю виправдала очікування, принаймні критиків та журналістів, повідомляє 24 Канал.

Важливо PIN-UP Foundation запустив гуманітарний проєкт LINE-UP для швидкої допомоги українцям

Продовження, не побоїмось цього слова, легендарної Breath of the Wild вже перегнало свою попередницю за оцінками, а деякі критики та журналісти називають Tears of the Kingdom "найкращою грою покоління".

Окрім того, за середніми оцінками від ігрових видань, новинка від Nintendo стала однією з найбільш високо оцінених відеоігор в історії індустрії.

Зокрема, портал-агрегатор оцінок Opencritic зібрав відгуки 63 видань і згідно з ними гра отримала неймовірний бал 97 зі 100.

Загальна оцінка гри на Opencritic / Скриншот з opencritic.com

На ще одному популярному порталі metacritic Лінк та Зельда недорахувалися одного бала, але все одно здобули неймовірних 96 зі 100, згідно з 87 оглядами від різних видань з усього світу.

Загальна оцінка гри на metacritic / Скриншот з metacritic.com

Tears of the Kingdom отримала визнання практично за все, що гра може запропонувати.

Критики та журналісти залишилися в захваті від величезного відкритого світу, неймовірних нових здібностей Лінка та вдосконалення механік з Breath of the Wild. Зокрема, це стосується меншої уваги до довговічності зброї, а також повернення "класичних" підземель франшизи.

Трейлер The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – відео