Авторитетний портал The Ringer обрав 25 найкращих проєктів, які виходили на минуле покоління консолей. Враховувалися лише ігри, які вийшли за останні сім років на Xbox One чи PS4.

Цікаво Визначені найпопулярніші персонажі відеоігор: результати вас здивують

Найкращі відеоігри на минуле покоління консолей за версією The Ringer:

 1. Red Dead Redemption 2
 2. God of War
 3. Marvel's Spider-Man
 4. The Last of Us: Part II
 5. The Witcher 3: Wild Hunt
 6. Rocket League
 7. Uncharted 4: A Thief's End
 8. Ghost of Tsushima
 9. Overwatch
 10. Horizon Zero Dawn
 11. Firewatch
 12. Titanfall 2
 13. What Remains of Edith Finch
 14. Hollow Knight
 15. Death Stranding
 16. Final Fantasy VII Remake
 17. Metal Gear Solid V: Phantom Pain
 18. Nioh
 19. Batman: Arkham Knight
 20. Persona 5
 21. Inside
 22. Moss
 23. Stardew Valley
 24. Celeste
 25. NBA 2K17

Red Dead Redemption 2 на першій сходинці, бо Rockstar ідеально передала у цій грі атмосферу вестерну. На думку журналістів, цей проєкт встановив нові та високі стандарти для відеоігор з відкритим світом. God of War на другому місці, бо для гри не виходило доповнень та відсутній мультиплеєр. А так у цій відеогрі відзначають чудовий сюжет та атмосферу. Marvel's Spider-Man хвалять за прекрасно відтворений Нью-Йорк та за варіативність проходження. У випадку The Last of Us: Part II відзначають, що хоч це не типова сучасна гра з відкритим світом, але у своєму жанрі вона найкраща зараз. The Witcher 3: Wild Hunt називають проєктом, який змінив представлення про відкритий світ у відеоіграх. Цю гру від CD Projekt хвалять за прекрасний сюжет, неймовірну кількість цікавих діалогів та чудову атмосферу.

Red Dead Redemption 2 – найкраща гра на минуле покоління консолей за версією The Ringer / світлина з порталу Rockstar Games

Red Dead Redemption 2

Пригодницька відеогра, яка була розроблена та видана компанією Rockstar. Це друга частина у цій серії, події якої відбуваються на початку 20 століття у вигаданій місцевості на території США. Головним героєм став Артур Морган, який намагається вижити у суворому бандитському світі. Red Dead Redemption 2 стала однією з найуспішніших відеоігор в історії та отримала чималу кількість нагород.