Один зі сценаристів Cyberpunk 2077 Рафал В. Оркан у фейсбуці розповів походження однієї пасхалки у цій відеогрі. А геймери весь цей час вважали, що це відсилка до серії ігор про відомого сантехніка.

Також пасхалка Цікава пасхалка у GTA Online: геймери знайшли відому міфологічну істоту – відео

У новій відеогрі Cyberpunk 2077 неймовірна кількість пасхалок, важко навіть назвати всі. Одну цікаву геймери відшукали у Пустошах, там проходять небезпечні перегони. Гравці перед стартом одного із заїздів помітили автомобіль розфарбований у червоно-зелені кольори, а власником цього авто є Луїджі. Здавалося, все очевидно та просто: пасхалка на героїв серії Маріо для консолей Nintendo.

Але лише зараз один зі сценаристів Cyberpunk 2077 Рафал В. Оркан розповів реальне та вже трагічне походження цієї пасхалки. Це мав бути сюрприз для його гарного друга Якуба Антоновича. Товариші придумали йому прізвисько Луїджі, бо він захоплювався автомобілями та перегонами. Але Якуб так і не дізнався про цей сюрприз, бо у липні цього року він трагічно помер. Рафал В. Оркан написав у фейсбуці наступне:

Якуб Антонович, я хотів тебе здивувати, а через два дні я отримав телефонний дзвінок, де сказали, що ти забрав власне життя. Знай, що пам'ять про тебе не помре.

Луїджі та його автомобіль у відеогрі Cyberpunk 2077 / світлина з порталу Grynieznane

Cyberpunk 2077

Гра від польської студії CD Projekt RED, реліз якої відбувся 10 грудня цього року. Гравцям потрібно взяти на себе роль найманця у недалекому майбутньому, стать та зовнішність якого можна буде змінювати. Основні події у грі відбуваються у 2077 році у місті Найт-Сіті, Каліфорнія, яке контролюють корпорації. Також у Cyberpunk 2077 з'явиться відомий актор Кіану Рівз у ролі рокера Джонні Сільверхенда.