Портал CashNetUSA опублікував рейтинг найбільш високооплачуваних стрімерів та стрімерок на платформі Twitch у 2020 році. У кожному сегменті є свої впевнені лідери.

Цікаво У новій Call of Duty є місії на території України: куди саме відправили гравців

Чоловіки

Топ найкращих серед чоловіків виглядає таким чином:

 1. "xQc" – 1 984 000 доларів
 2. "NICKMERCS" – 1 737 535 доларів
 3. "Ibai" – 1 373 605 доларів
 4. "Odablock" – 1 298 619 доларів
 5. "TimTheTatman" – 1 210 739 доларів

У цьому рейтингу впевнено лідирує Фелікс "xQc" Ленг'єл. Він професійний гравець у грі Overwatch та давня зірка платформи Twitch. Нік "NICKMERCS" Колчефф знаходиться на другому місці, свою популярність здобув завдяки грі у Fortnite та Call of Duty. Не всі найкращі стрімери платформи Twitch з США, на третій сходинці знаходиться Ібай "Ibai" Лланос з Іспанії. Він професійний коментатор у дисципліні League of Legends.

Рейтинг найбільш високооплачуваних стрімерів / світлина з сайту CashNetUSA

Жінки

Топ найкращих серед жінок виглядає таким чином:

 1. "Pokimane" – 550 060 доларів
 2. "Amouranth" – 384 599 доларів
 3. "LilyPichu" – 339 354 доларів
 4. "itsHafu" – 121 542 доларів
 5. "DizzyKitten" – 115 311 доларів

У жіночому рейтингу впевнено лідирує Іман "Pokimane" Аніс, яка відома обмеженням максимальної суми для донату на своїх стрімах (не більше 5 доларів). Кетлін "Amouranth" Сірагуза лише друга, хоча вона постійно у центрі різноманітних скандалів. Її акаунт вже блокували навіть за демонстрацію статевих органів. Третя у цьому топі Лілі "LilyPichu" Кі, яка зазвичай грає у League of Legends та Valorant. Жінки на платформі Twitch отримують свої прибутки від:

 • 70% – підписки на канал
 • 23% – рекламні інтеграції
 • 7% – донати від користувачів

Жінки дуже сильно програють чоловікам у питанні заробітку на платформі Twitch. Навіть "Pokimane" не потрапила б у 30 найкращих, якби ці рейтинги об'єднали.

Рейтинг найбільш високооплачуваних стрімерок / світлина з сайту CashNetUSA

Twitch

Платформа для онлайн відеотрансляцій, що належить одній з дочірніх компаній Amazon. Спеціалізується на тематиці комп'ютерних ігор, у тому числі трансляцій геймплею та кіберспортивних турнірів. Також на Twitch іноді проводяться музичні виступи або змагання з покеру. Вміст можна переглянути у прямому ефірі або у форматі відео.