Багаторічний виконавець ролі найвідомішого шпигуна у світі, англієць Денієл Крейґ не стоїть осторонь технічного прогресу та, як і більшість людей, полюбляє відеоігри. Про улюблені проєкти актора, розповість 24 канал.

Важливо PIN-UP Ukraine допомогла вивезти українських дітей на реабілітацію до Італії

Здавалося б, що може здивувати після того, як виявилося, що затятими геймерами є олімпійський рекордсмен чи навіть королева Англії, проте ми впевнені, що мало хто очікував такого хобі від Джеймса Бонда.

Ну, точніше від, напевно, найвідомішого виконавця цієї ролі – Денієла Крейґа. Однак, виявилось, що він полюбляє не лише рятувати світ на екранах, але й кілька годин посидіти з геймпадом перед власним дисплеєм.

Ще у 2008 році зірковий актор зізнавався, що є справжнім "фанатиком" відеоігор, тоді улюбленою забавкою "агента 007" була Guitar Hero.

Денієл Крейґ бавиться у PSP на знімальному майданчику "Казино Рояль", 2005 рік / зображення 9gag

З часом Денієл освідчився у любові до франшизи Grand Theft Auto, а особливо до душі йому припала класична Vice City. Крейґ розповів журналістам, що обожнює проводити час в іграх Rockstar, але старається не дозволяти собі грати в них занадто багато.

У ці "наджорстокі" ігри я можу грати ну пів години, а потім відчуваю себе "брудним". Наприклад, Vice City – я думаю, о так, добре, я вже викрав 18 машин. На зараз досить, – жартував актор.

Також як і належить актору, зірковий шпигун полюбляє ігри з довгими та пропрацьованими історіями й всесвітами.

Серед таких, Денієл в одному з інтерв'ю виділив серію Halo, похваливши розробників за "прекрасну оповідь надзвичайно цікавої історії" та додавши, що навіть використовував цю гру аби краще підготуватися до ролі у фантастичному фільмі "Ковбої проти прибульців".