Грати чи не грати

Fallout 4 сьогодні надзвичайно доступна за ціною. Наприклад, прямо зараз на Steam можна купити гру за 87 гривень, а з шістьма доповненнями – 162 гривні. Ви навіть можете отримати її безплатно, адже гра часом потрапляє на різні роздачі та акції, пише Games 24.

Дивіться також Завдяки серіалу Fallout популярність ігор серії б'є рекорди

Коли Fallout 4 вийшла на ринок у 2015 році, це сталося через п'ять років після виходу попередньої гри серії – Fallout: New Vegas. Вона розділила спільноту, але загалом вразила критиків, адже Bethesda Game Studios створила чудову й дуже якісну рольову гру у відкритому світі з сотнями годин контенту. Це був крок убік від традиційної формули Fallout, але розробники пішли на це в спробі зробити гру привабливою для ширшої аудиторії. І їй це вдалося.

Fallout 4
Fallout 4 / Зображення Bethesda Game Studios

Запуск Fallout 4 дав можливість мільйонам гравців уперше зануритись у франшизу. Саме тому гра залишається такою популярною і сьогодні. Багато хто й досі грає у неї й продовжує знаходити щось нове. Не варто також і забувати про численні моди, які розширюють гру, додаючи кастомні матеріали, які роблять гру ще цікавішою та об'ємнішою.

У Fallout 4 точно варто грати у 2024 році, і, ймовірно, в неї варто буде грати й у 2034-му, і навіть пізніше. Вона напрочуд добре виглядає навіть сьогодні і дуже добре витримала випробування часом. До того ж ви завжди можете завантажити офіційне безплатне доповнення "High Resolution Texture Pack", яке надасть вам кращі текстури, якщо вам мало базових, чи знайти щось подібне від фанатів.

У 2024 році Bethesda планує випустити оновлення наступного покоління для Fallout 4, яке значною мірою переробить гру, підвищить частоту кадрів і додасть більше контенту на платформу. Очікується, що це поверне гравців до гри й знову підніме Fallout 4 на вершини рейтингів популярності. Тож можна не сумніватись у наявності підтримки.

Плюси Fallout 4

Серед переваг гри можна виділити:

  • Величезний, відкритий світ для дослідження.
  • Доступні сотні годин контенту, який можна розширити за допомогою DLC.
  • Поглиблені елементи будівництва баз, які не мають обмежень і різноманітні.
  • Тисячі модів, які можуть змінити гру до невпізнаваності.
  • Постійна підтримка від Bethesda Game Studios навіть після запуску гри.
  • Величезна спільнота, яка обожнює гру навіть сьогодні і готова годинами обговорювати будь-яку деталь.

Усе це чудово, адже може пройти ще років п'ять, перш ніж ми побачимо новини про вихід Fallout 5.