Так, один з фанатів культової серії скористався зливом для того, аби спробувати відтворити карту майбутньої гри. У цьому допомогли відео геймплею.

Читайте також PIN-UP Ukraine допомогла вивезти українських дітей на реабілітацію до Італії

Мапа GTA 6

Через масштабний витік багато здогадок і припущень шанувальників Grand Thaft Auto були підтверджені. Одним з головних підтверджень було те, де відбуватимуться дії найновішої гри GTA.

Як підтвердили витоки, одним із нових героїв є жіночий персонаж, найімовірніше, на ім'я Люсія. Це робить її однією з небагатьох жінок-протагоністів у грі GTA, що дуже важливо для фанатів, які з нетерпінням чекали цікавої плутанини в ігровому процесі та історії.

Один з фанатів почав працювати над створенням ігрової карти для GTA 6. З того, що відомо, дія, ймовірно, відбуватиметься у Vice City, яке було основним місцем дії в минулих іграх GTA.

Витік відео містить координати, які допомогли спільноті GTA порівняти минулі ігри та отримати базове уявлення про те, де розташовані різні речі та місця.

Разом фанати створили цілісну карту, схожу на оригінальну карту Vice City. Про це спекулювали протягом тривалого часу, і хоча GTA 6 може ризикувати зруйнувати улюблений Vice City, фанати, ймовірно, раді поверненню.


Імовірна мапа GTA 6 / Kotaku

Шанувальники мали змогу побачити багато обстановки, і мапа ще далека до завершення, це дало їм достатньо інформації, щоб визначити, що вони бачать.

На форумах GTA є численні коментарі, в яких обговорюються різні локації та скріншоти, і група працює разом, щоб придумати найкраще припущення щодо того, який вигляд може мати карта для GTA 6.

Інші коментарі припускають, що може бути щось більше, ніж просто Vice City, оскільки, серед іншого, у витоку є поліцейська машина з написом Port Gellhorn.

Витоки GTA 6 розкрили багато про історію, і шанувальники мають намір дізнатися ще більше.

Масштабний витік даних GTA 6: