Це стало приводом для критики. Багатьом не подобалося, що, мовляв, процес розроблений таким чином, що дівчата стають об'єктами колекціонування.

Також цікаво Топ стрімерів, які зірвали джекпот у прямому ефірі

Картки з оголеними жінками можуть зникнути з "Відьмака"

З позицією критиків нещодавно погодився дизайнер сюжету та сценарист першого "Відьмака" Кароль Ковальчик. Він виступив за те, щоб прибрати такі картки.

Це про те, що ви переходите на мислення, що вам потрібно зібрати їх усіх, правда? І в цьому контексті дійсно дуже тривожно, що гра начебто змушує вас стати бездумним сексуальним наркоманом, щоб отримати деякі з них,
– розповідає Кароль Ковальчик.

Сценарист пояснює, що розробники не помітили цього, оскільки після тестування гри всоте стає механічним, і деякі деталі залишаються непоміченими.

Колекційні картки з жінками з "Відьмака": дивіться фото

"З тим досвідом, який у мене є зараз, я б залишив малюнки в ремейку гри, але прибрав би будь-які припущення про те, що це колекційна річ, а також переглянув би всі сцени та видалив з гри ті, які викликали змішані почуття", – резюмував сценарист "Відьмака".

Спочатку картки замислювалися, як спосіб заощадити на дорогих анімаціях сексуальних сцен. Вони повинні були стати сувеніром для Геральта та нагадуванням про близькість з тією чи іншою жінкою. У другій і третій частинах "Відьмака" карти видалили, замінивши повноцінними постільними епізодами.