Компанія Capcom нещодавно випустила тизер відеогри Resident Evil Village, а також відзначила, що офіційна презентація цього проєкту відбудеться вже 21 січня. Але геймерів більше зацікавила височенна вампірка з цього відео.

Цікаво Найпопулярніші геймерські меми за останній тиждень: "Зоряні війни" від Ubisoft та GTA V у 4K

У тизері користувачі побачили дуже високу жінку у стильному вбранні. Геймери вже встигли дізнатися, що вона вампірка, тому може стати одним з антагоністів гри Resident Evil Village. Цікавої та офіційної інформації про цю жіночку користувачі не змогли знайти. Але судячи з тизеру, вони припустили, що вона може бути зростом у три метри, бо їй дуже важко було пройти у звичайнісінькі двері. Також геймерам сподобалося її вбрання у вікторіанському стилі та посмішка, яка характерна для лиходіїв. Вона дуже швидко стала об'єктом для палких обговорень та чималої кількості цікавих робіт.

Дивіться тизер Resident Evil Village з височенною вампіркою – відео

Відео вже переглянуло понад мільйон користувачів, а у коментарях активно обговорюють лише цю вампірку. Деякі шанувальники відеоігор навіть пишуть зізнання у коханні. Але більшість обговорень та мемів про цю вампірку можна знайти у твіттері. Першою про цю жінку написала відеоблогерка Suzi Hunter, а далі цей тренд підхопили й інші користувачі у мережі.

"Народ, виявляється ця вампірка просто величезна"

"Як я дивлюся на триметрову вампірку, яка готова вбити мене:"

"Я сьогодні, коли думав про вампірку"

"Коли побачив височенну вампірку з Resident Evil Village:
я не знаю, відкривати вогонь чи закохуватися"

"Я, коли втікаю від височенної вампірки з Resident Evil Village"

"Я обожнюю Resident Evil Village вже"

Висока та небезпечна

Оригінальні букви у назві Resident Evil Village

Геймери вже зробили свій вибір

Навіть розробників з Capcom зачарувала ця вампірка

Resident Evil Village

Відеогра від японської компанії Capcom, яка була анонсована у червні 2020 року. Реліз цього проєкту повинен відбутися у 2021 році на всіх основних платформах. За жанром це хоррор, а головного героя відправлять у загадкове та засніжене селище. Ця відеогра стане десятою у серії Resident Evil, а розробники відзначили, що геймерам повинен дуже сподобатися цей проєкт.