Компанія Ubisoft продовжує активно рекламувати Assassin's Creed Valhalla, реліз якої має відбутися найближчим часом. Цього разу на своєму youtube-каналі вони випустили трейлер присвячений міфології та релігії.

Актуально Найбагатші кіберспортсмени світу: скільки заробляють топові геймери

У грі потрібно буде грати за вікінгів. Це войовничий народ, який поклонявся цілому пантеону богів. Найголовнішими з яких були: Одін, Фрейя та Локі. Основна частина гри буде проходити на території Англії, де провідною релігією було християнство. У новому трейлері розробники розповідають про основні ідеї християнства та знайомлять гравців з міфологією та віруваннями вікінгів.

Дивіться трейлер до гри Assassin's Creed Valhalla відео

Assassin's Creed Valhalla

Гра від компанії Ubisoft, яка виходить 10 листопада. Цього разу розробники відправлять гравців у 9 століття, на територію Англії. Головним героєм виступає вікінг Ейвор (можна буде вибрати стать персонажу), клан якого був витіснений з Норвегії та змушений був шукати нове місце проживання.

У трейлері Assassin's Creed Valhalla є кадри на яких можна побачити: Асгард, Вальгаллу та міст Біфрост. Можливо, якась частина гри буде проходити у цих локаціях.