На початку квітня представники відомого українського турнірного оператора WePlay Esports опублікували загадковий тизер, у якому з'явилися кадри визначні місця Києва. Спочатку у мережі з'являлися чутки та натяки про мейджор з Dota 2 у Києві, але в останні тижні про це вже стали говорити майже з впевненістю. Залишалося лише почути офіційне підтвердження від компанії WePlay Esports.

Актуально Маленька перемога геймерів: розробники World of Warcraft прислухалися до думки фанатів

Таємничий анонс від WePlay Esports – відео

У суботу на каналі WePlayDota (платформа Twitch) стартував зворотній відлік часу, який завершився вчора ввечері. Напевно, вже зрозуміло, що саме тоді й відбувся офіційний анонс цієї події у столиці України. Мейджор отримав навіть тематичну назву AniMajor, а проходити він буде вже з 2 по 13 червня.

Одразу варто зазначити, що глядачів на цьому змаганні не буде, а цю інформацію вже офіційно підтвердили на Reddit організатори події. Напевно, це було й так достатньо очевидно, бо епідеміологічна ситуація у нашій країні поки не дозволяє цього зробити. Також можна додати, що перший мейджор цього року (Сінгапур) також проходив без глядачів.

Ця подія стане фіналом другого сезону Dota Pro Circuit 2021, а 18 колективів будуть розігрувати суттєвий призовий фонд: 500 тисяч доларів та 2700 DPC. 6 команд розпочнуть свої виступи зі стадії плей-оф, 6 – з групового етапу, а всі інші потраплять у Wild Card, де розіграють 2 путівки у наступний раунд (група). Розподіл команд за регіонами наступний:

  • Європа – 4
  • Китай – 4
  • Південно-Східна Азія – 3
  • СНД – 3
  • Північна Америка – 2
  • Південна Америка – 2

Офіційний анонс WePlay AniMajor​ у Києві – відео

Наостанок варто відзначити, що єдиний мейджор на просторах нашої країни проходив саме у Києві. Національний палац мистецтв "Україна" приймав у 2017 році турнір з назвою The Kiev Major у дисципліні Dota 2. Ця арена вміщує всього 4 тисячі глядачів, але охочих відвідати цей турнір було набагато більше. Усі квитки на The Kiev Major 2017 були розпродані за 20 хвилин. Шкода, що цього разу шанувальники Dota 2 не зможуть побачити вживу своїх кумирів.