Існує безліч відеоігор, які могли б стати чудовою основою для фільму чи серіалу. У кожного геймера тут є свої фаворити.

Читайте також Найприбутковіші франшизи в історії відеоігор: які проєкти очолили рейтинг

24 Канал спільно з партнером PIN-UP Ukraine підготував перелік з 5 проєктів, які, на нашу думку, мають найбільший потенціал для екранізації.

Red Dead Redemption 2 – фільм

Постер гри / Фото Steam

Хто сказав, що час вестернів минув? Можливо, ці люди просто не грали у Red Dead Redemption 2.

Чудово переданий дух Дикого Заходу наприкінці його епохи та пронизлива історія головного героя Артура Моргана забезпечили грі любов мільйонів геймерів.

Трейлер RDR 2: дивіться відео

Окрім напрочуд цікавого протагоніста, проєкт рясніє харизматичними персонажами, кожен з яких став би колоритним доповненням для гіпотетичного кінофільму.

Водночас трагічний та дещо навіть повчальний фінал не залишив би глядачів байдужими та забезпечив би приємний гірко-солодкий посмак після перегляду.

Серія Mass Effect – трилогія фільмів або серіал

Постер гри / Фото Steam

Якщо ж ковбойські пригоди – це не ваш профіль, то серед відеоігор існує й чудова наукова фантастика.

Типова, на перший погляд, історія про обраного, місія якого полягає у порятунку Всесвіту, розквітає завдяки глибоким персонажам, складним взаєминам між екіпажем зорельота "Нормандія" та незворотній небезпеці, що загрожує всьому живому.

Трейлер Mass Effect 3: дивіться відео

Важкі моральні вибори, які доводиться робити героям, разом з чудово продуманим сетингом та неперевершеним візуалом є чудовою базою для екранізації.

За таким сценарієм можна зняти як повнометражний фільм, так і серіал. Однак нам хотілося б все ж побачити трилогію багатомільйонних блокбастерів, адже всесвіт, створений стараннями Bioware, точно цього заслуговує.

Bioshock: Infinite – фільм

Постер гри / Фото Steam

Головний герой – детектив із психічними розладами, який прибуває до Колумбії, аби викрасти дівчинку зі специфічним даром. Однак сюжеткупою картярських боргів та ні перипетії відкривають йому очі на її походження та важливість не лише для усіх світів, але й для нього персонально.

Центральний сюжетний поворот гри й досі вважається одним з найкращих наративних моментів в історії ігрової індустрії, тож повірте, що у фільмі він також спрацює саме так, як треба.

Трейлер Bioshok: Infinite – дивіться відео

Bully – серіал

Постер гри / Фото Steam

Хуліган із неблагополучної родини потрапляє в школу-інтернат, розташовану в маленькому похмурому містечку.

Там він намагається стати своїм у колективі, знаходить компанію однолітків, фліртує з дівчатами, водить дружбу з дивакуватою кухаркою, а також дізнається, що таке зрада, та дорослішає. Чим не готовий синопсис для телесеріалу?

Трейлер Bully: дивіться відео

А якщо приправити все це фірмовим гумором від Rockstar, що повсякчас балансує на межі дозволеного, то можна отримати потужний підлітковий ситком, який точно сколихне Netflix, Amazon Prime чи будь-яку іншу платформу.

Far Cry 3 – фільм

Постер гри / Фото Steam

Класичний зачин для фільму – група молодих людей у відпустці в тропічній місцині опиняється у вирі подій.

Після невдалого стрибка з парашутом головний герой Джейсон Броді та його друзі потрапляють до рук кровожерливих піратів. Під час нічної спроби втечі брата героя – Ґранта – вбивають, а йому самому чудом вдається залишитися живим.

Опісля Джейсон вступає в лави повстанців, які обіцяють йому солодку помсту та звільнення решти друзів, які залишилися в полоні чекати на викуп.

Трейлер Far Cry 3: дивіться відео

Головною родзинкою проєкту є його антагоніст Ваас – жахливий і схильний до садизму лідер піратів, який з легкістю міг би стати культовим лиходієм у кіно.

Окрім цього, якщо зняти екшн у стилі стрічок про Джона Віка, то і сам фільм абсолютно точно посів би гідне місце в пантеоні бойовиків Голлівуду.