Among Us продовжує перебувати на піку популярності. За мотивами цієї гри вже було створено чималу кількість професійних косплеїв. Про найгарячіші та найвідвертіші розповість Games24.

Актуально Among Us вже на екранах: за мотивами гри вийшов фільм – відео

Уважно переглядайте фото, що будуть наведені нижче, бо зрадниця серед них.

Крістен Ланає

Косплеєрка, стрімерка та модель. Проживає Крістен у Фініксі, штат Аризона. Їй 29 років і вона полюбляє подорожі, музику 80-х, а також UFC. Вона часто проводить трансляції на платформі Twitch. На сторінку Крістен у мережі інстаграм підписано 280 тисяч читачів.

Косплей на білого від Крістен Ланає / фото з instagram.com

Кейт Саркісян

Професійна косплеєрка, стрімерка та модель. Вона проживає у місті Рино, штат Невада, свій вік не називає. Кейт відмічає, що вона дуже соромиться перед камерами та часто змушена боротися зі своїми страхами. На її сторінку в інстаграмі підписано понад 370 тисяч шанувальників.

Косплей на синього від Кейт Саркісян / фото з instagram.com

Даніела Денікола

Професійна стрімерка та косплеєрка. Їй 27 років, проживає у місті Орландо, штат Флорида. Полюбляє слухати музику та грати у відеоігри. Вона часто проводить трансляції на платформі Twitch. Понад 620 тисяч людей підписано на сторінку Даніели в інстаграмі.

Косплей на синього від Даніели Деніколи / фото з instagram.com

Читайте також Among Us отримає низку оновлень: що чекає на гравців

Джессіка Нігрі

Професійна косплеєрка та модель. Їй 31 рік, проживає у штаті Аризона. Джессіка дуже популярна косплеєрка, на її рахунку сотні робіт. У неї є власний youtube-канал на який підписано більше ніж 1 мільйона людей. На цьому каналі вона ділиться секретами створення своїх костюмів. Понад 4 мільйони шанувальників у Джессіки на її сторінці у соцмережі інстаграм.

Косплей на червоного від Джессіки Нігрі / фото з instagram.com

Among Us

Багатокористувацька гра від американської студії InnerSloth, що вийшла у 2018 році. Але широкий розголос ця відеогра отримала лише у вересні 2020 завдяки різноманітним стрімінговим платформам. У ній гравці розділяються на дві ролі: члени екіпажу та самозванці. Члени екіпажу намагаються знайти самозванців та нейтралізувати їх, а самозванці – убити всіх членів екіпажу.