Лідером у рейтингу продажів Steam вже другий тиждень залишається Cyberpunk 2077. А декілька ігор потрапили у цей топ через старт нового розпродажу у цій онлайн-крамниці.

Актуально Конгресвумен США зібрала шалену суму на благодійність завдяки Among Us

Сам рейтинг виглядає таким чином:

  1. Cyberpunk 2077
  2. Valve Index VR Kit
  3. Football Manager 2021
  4. Phasmophobia
  5. Hades
  6. Red Dead Redemption 2
  7. Halo: The Master Chief Collection
  8. PLAYERUNKNOWNʼS BATTLEGROUNDS
  9. DEATH STRANDING
  10. DOOM Eternal

Цього тижня на рейтинг продажів онлайн-магазину Steam дуже вплинув старт масштабного розпродажу. Ігри з 6 по 10 місце у цій крамниці зараз продаються за зниженою ціною. Hades та Phasmophobia продовжують закріплятися у цьому топі. Єдиною новинкою рейтингу продажів стала гра Football Manager 2021, яка вийшла 24 листопада. Цього року цей спортивний симулятор стартував дуже впевнено. Окуляри віртуальної реальності від Valve продовжують утримувати 2 сходинку. Cyberpunk 2077 вже другий тиждень поспіль знаходиться на вершині рейтингу продажів Steam. Здається, нова гра від CD Projekt повинна дуже успішно стартувати 10 грудня.

Cyberpunk 2077 утримує лідерство у рейтингу продажів Steam / світлина з порталу Cyberpunk 2077

Steam

Онлайн-сервіс цифрового розповсюдження відеоігор та програм, який був розроблений та підтримується компанією Valve. Steam забезпечує встановлення та оновлення відеоігор, хмарні збереження та текстовий чи голосовий зв'язок між користувачами.