Джерело: DualShockers

Розробники зі студії miHoYo можуть запам'ятати надовго цей Китайський Новий рік. Річ у тім, що власники цієї компанії вирішили відмітити цю святкову подію грандіозною та безпрограшною лотереєю. Всі співробітники зможуть отримати цікаві та цінні подарунки.

Читайте також Психологи дослідили як психопати обирають жертв, використавши для цього гру The Sims 3

Перша інформація про цю подію з'явилася у соціальній мережі Weibo, а користувачі побачили справжні гори подарунків. Здається, таку кількість консолей можна побачити лише у двох місцях: на складах виробників чи у сховах перекупників. Але виявилося, що таку кількість подарунків для своїх працівників підготували боси компанії miHoYo. Всього там працює 1,5 тисячі співробітників й кожен зможе отримати якийсь сюрприз. Щоправда, вибрати собі подарунок не вийде, бо все вирішиться у лотереї. Повний список дарунків ще не з'явився, але на фото ми відшукали наступні предмети:

  • PlayStation 5
  • Nintendo Switch
  • Відеокарти серії RTX 3070
  • iPhone 12
  • MacBook
  • Apple Watch Series 6
  • iPad

Варто відзначити, що розробники зі студії miHoYo дійсно дуже добре працювали у 2020 році. Їх проєкт із назвою Genshin Impact підкорював мережу майже всю осінь. Відеогра отримала багато нагород та принесла своїм розробникам чимало коштів. Наприклад, у жовтні ця гра стала найприбутковішою в App Store та Google Play, лише за цей місяць користувачі витратили майже 240 мільйонів доларів у Genshin Impact.

Подарунки співробітникам компанії miHoYo / світлина з порталу DualShockers

Genshin Impact

Безкоштовна рольова відеогра, розроблена та випущена китайською студією miHoYo. Гравцям потрібно досліджувати фантастичний світ Тейват та боротися з могутніми ворогами на шляху до викраденої рідні. Гра швидко стала дуже популярною у мережі та отримала дуже високі оцінки від критиків.