Журналісти порталу The Esports Observer разом з аналітичним агентством Newzoo склали рейтинг найвпливовіших кіберспортивних дисциплін. До тір-1 ігор потрапили League of Legends та Call of Duty: Modern Warfare.

Цікаво Genshin Impact: ще один клон Зельди чи самостійна гра – огляд

У даний рейтинг увійшло 15 дисциплін. Усім відомі CS:GO та Dota 2 опинилися у списку тір-2 ігор. Журналісти розраховували спеціальний індекс впливовості, що складається з багатьох показників (перегляди, актив, призові та інше).

Рейтинг найвпливовіших кіберспортивних дисциплін / світлина з сайту The Esports Observer

Журналісти з цього порталу свій вибір пояснили так:

  • League of Legends у топі, бо у цієї гри найкращі перегляди на платформі Twitch за останні місяці. Також журналісти відзначають, що зараз у LoL найбільша база активних гравців.
  • Call of Duty: Modern Warfare до тір-1 потрапила через високі призові на турнірах з цієї гри в останньому кварталі (понад 5 мільйонів доларів) та гарні перегляди цих змагань.
  • Dota 2 у списку тір-2 дисциплін опинилася через скасування турніру The International у цьому році.
  • Counter-Strike: Global Offensive до тір-1 дисциплін не потрапила через низькі призові на турнірах з цієї гри в останні місяці.

The International

Головний та щорічний турнір з гри Dota 2, у якому змагаються найкращі команди з усього світу. Це наймасштабніший кіберспортивний турнір, призовий фонд якого складає понад 30 мільйонів доларів.
На думку редакторів цього порталу COVID-19 і далі продовжить вносити серйозні зміни у сферу кіберспорту.