Напевно, всі шанувальники шутерів знають, що снайперські гвинтівки у всіх іграх є одними з найсмертоносніших варіантів озброєння. Зазвичай така зброя вбиває з одного пострілу в голову, а нерідко популярними стають відео, на яких можна побачити своєрідний "шашлик" з опонентів.

Рекомендуємо Санта-Клаус та дивні пінгвіни: геймери продовжують критикувати розробників Battlefield 2042

Наприклад, кілька місяців тому ми розповідали про хайлайт, яким відзначився кіберспортсмен з нікнеймом ZywOo. Під час одного зі змагальних матчів він зміг ліквідувати одним вистрілом одразу трьох опонентів. А серед шанувальників Battlefield 2042 популярним став кліп, на якому можна побачити схожий хайлайт. Геймер з нікнеймом CaesarGGM також зміг одним вистрілом вбити одразу трьох гравців ворожої команди.

Кліп, яким поділився CaesarGGM: відео

Напевно, всі шанувальники Halo Infinite знають, що снайперська гвинтівка з цієї відеогри також дуже смертоносна. Вона наносить чимало шкоди, а також вбиває з одного пострілу в голову. Але наскільки вона смертоносна геймери не знали, щоправда, до сьогоднішнього дня.

Річ у тім, що фанати Halo Infinite провели експеримент, який присвячений саме цьому питанню. Для цього всі вони зібралися на одному сервері, а потім вишикувалися в лінію. Виявилося, що зі снайперської гвинтівки можна вбити одним пострілом в голову одразу 23 гравці. Також цікаво, що куля після вистрілу летить досить повільно, а між першим та останнім вбивством проходить кілька секунд.

Наостанок варто відзначити, що користувачам мережі цей експеримент дуже сподобався. А оригінальний запис досить швидко зібрав у твітері понад 500 тисяч переглядів.

Цікавий експеримент у відеогрі Halo Infinite: відео