В ексклюзивному квесті "Хоґсмід з привидами" гравці зіштовхнуться з надприродньою силою. Він був представлений під час події PlayStation State of Play.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

"Хоґсмід з привидами"

Ласкава власниця магазину з Гоґсміду, мадам Мейсон, запропонує продати свій магазин за щедрою ціною, але під магазином криється моторошна таємниця, яка загрожує зіпсувати угоду.

Гравці повинні зануритися під магазин і зіткнутися з присутністю когось потаємного, але це також дасть їм власний магазин для продажу речей і спорядження.

"Хоґсмід з привидами" буде доступний лише для гравців Hogwarts Legacy, які проходять випробування пригодницьким світом чарівників на PlayStation 4 або PlayStation 5.

Ексклюзивний квест у Hogwarts Legacy: дивіться відео

Hogwarts Legacy

Майбутня гра про світ Гаррі Поттера дозволить гравцям відвідати унікальну інтерактивну версію культової школи чарівників, щоб опанувати свої магічні здібності та зупинити смертоносне повстання гоблінів.

Розроблена компанією Avalanche Software гра Hogwarts Legacy дозволить гравцям потрапити до школи чаклунства Хоґвартс наприкінці 19 століття.

Hogwarts Legacy буде повноцінним симулятором Гаррі Поттера, де гравці зможуть налаштовувати свого власного чарівника та вибирати між чотирма факультетами Хоґвартсу.

Гравці зможуть використовувати заклинання як для бою, так і для дослідження, а відвідування занять у Хоґвартсі з часом покращить ці магічні здібності.

У серпні дату релізу Hogwarts Legacy відклали на лютий 2023 року.

Скандали довкола Hogwarts Legacy: