Ще задовго до виходу чи бодай анонсу GTA 6 можна назвати однією з найбільш розкручених ігор усіх часів, і геймери по всьому світу з нетерпінням чекають офіційних новин про проєкт.

Варте уваги PIN-UP Foundation придбав два генератори для котелень Харкова

Однак за їх відсутності усе, що залишається шанувальникам Rockstar це різноманітні витоки інформації від інсайдерів, і останній з них є дуже цікавим.

За словами користувача твітеру під ніком Aleix Venturas, Rockstar San Diego мають команду з приблизно двадцяти інженерів, які працюють над фізикою води для GTA 6, що має стати найреалістичнішим відображенням цієї стихії в історії відеоігор.

Вентурас розповів, що завдяки колосальним доходам від GTA Online у Rockstar Games вирішили інвестувати в цю нову технологію та інтегрувати її в GTA 6.

Далі він поділився візуальним уявленням про те, як виглядатиме вода з налаштуваннями "ультра" і зазначив, що, водне середовище скоріше за все займе важливе місце в новій грі.

Зокрема, стверджується, що ця нова технологія додасть в гру масу нових активностей на кшталт серфінгу та інших водних видів спорту.

Слід зазначити, що це все може стати напрочуд кумедною особливістю майбутньої гри, зважаючи на те, що нова частина, за чутками, матиме за місце дії Вайс Сіті, знайоме містечко для фанатів франшизи.

А головний герой GTA: Vice City – Томі Версетті якраз мав досить кепські стосунки з водою та не вмів плавати.