Увесь світ продовжує вводити санкції проти Росії та підконтрольної їй Білорусі. А осторонь у такій ситуації не хочуть стояти й організації, які пов'язані зі сферою кіберспорту. Про деякі їхні заборони ми на Games24 вже розповідали, а сьогодні хочемо згадати також про ті, які більшість з вас могла пропустити.

До теми Видалили не все: журналісти відзначають, що у FIFA 22 ще є "російські сліди"

CD Projekt RED не зупиняється

Здається, не збираються зупиняти свою санкційну машину розробники із польської компанії CD Projekt RED. Річ у тім, що вчора ввечері вони заборонили російським та білоруським гравцям брати участь у своїх кіберспортивних турнірах з GWENT. Йдеться про серію офіційних турнірів з назвою GWENT Masters.

Також додамо, що стосується така заборона не лише фінальних стадій змагання, а й навіть онлайн-кваліфікацій. Відзначимо, що офіційну причину CD Projekt RED не вказала, хоча насправді й так зрозуміло, чому її представники прийняли таке рішення.

Які ще проблеми виникли в російських кіберспортсменів

  • Компанія Epic Games залишила гравців з Росії без можливості отримувати реальні гроші за участь у турнірах з Fortnite. З вчорашнього дня вони можуть забирати лише внутрішньоігрові косметичні предмети.
  • Російські кіберспортивні організації Gambit Esports та Virtus.pro виключили зі змагання ESL Pro League Season 15. А тому місцеві кіберспортсмени виступатимуть під нейтральним тегом та стягом. Це означає, що в них не вийде рекламувати свою організацію та численних спонсорів.
  • Активно зараз обговорюється і тема зі зміною громадянства деяких російських кіберспортсменів. Офіційно про це вже говорили представники NAVI, а от на рівні чуток залишається інформація про сербське громадянство M0nesy та деяких представників Team Spirit.