Хоча баги це те що майже завжди викликає лише негатив та роздратування, деякі з них надзвичайно кумедні з огляду на свою дивакуватість та неочікуваність. Games24 пропонує поглянути на найкумедніші баги гри Spider-Man: Miles Morales, котрі вже знайшли геймери.

Не пропустіть 5 найкращих відеоігор з футуристичним відкритим світом – добірка

Перше відео починається досить буденно і нормально, оскільки головний персонаж гри Майлз просто закінчує квест. Однак, як тільки місія закінчується і гра повертається назад на вулиці центру Нью-Йорка, виявляється, що Майлз тепер – ліхтар. Досить комічно виглядає те, що люди дякують за всю допомогу і порятунок 10-метровому вуличному ліхтареві.

Відео з YouTube / Zet Q

Роб Шерідан у Twitter поділився кліпом про те, як йому вдалося перетворити Людину-павука на Цеглу-павука ну чи Людину-цеглину. Сама цегла становить, мабуть, одну десяту фактичної висоти Спайді, і вона все ще може стріляти павутиною та рятувати жителів Нью-Йорку від небезпек. Воістину супергерой, якого ми потребуємо.

Особливо, якщо зважити на те, що цей випадок не став поодиноким. У всякому разі користувачу YouTube Джонатану Меркадо також вдалось "спіймати" цей кумедний баг. Отож, жителі "великого яблука" можуть спати спокійно поки їх сон охороняють Ліхтар та Цеглина.

Відео з YouTube / Jonathan Mercado

Користувач YouTube під ніком Ratchet теж виявив дещо незвичайне. Гравець просто відмічав ворогів на карті та, очевидно, випадково натиснув кнопку удару, після чого сталося наступне.

Відео з YouTube / Ratchet

Виходить, що якщо Людині-павуку набридне рятувати віртуальний світ, то з такими здібностями його можуть запросто взяти на роботу в НАСА. Адже навіть найкращий працівник цієї організації не зможе запустити людину в космос самотужки, на відміну від Майлза.

Людині-павуку під контролем Lex Darlog – Gaming, мабуть, потрібні заспокійливі чи ще краще відпустка. Адже робота супергероя – суцільний стрес. Тому й не дивно, що у Майлза почався нервовий тік.

Відео з YouTube / Lex Darlog – Gaming

Читайте також Найкраща відеогра 2020 року: оголошені 20 номінантів

А тут уже одному з ворогів Спайді стало не до сміху і він вирішив використати стару-добру техніку з дитинства під назвою "я в хатинці", використавши для цього машину швидкої. Все б нічого, але для закінчення місії потрібно здолати всіх ворогів, тому надіємося що гравцю вдалось виманити противника і не довелося починати завдання заново.

Відео з YouTube / ThrashUnreal

На жаль, не всі баги у Spider-Man: Miles Morales викликають посмішку. Деякі руйнують насолоду від гри.

Відео з YouTube / ThrashUnreal

Відео з YouTube / Parker Dickinson

Відео з YouTube / x_Lucation_x

Надіємось, що з часом розробники підправлять гру патчами та багів поменшає. А ті які будуть, нехай приносять радше сміх ніж злість та розчарування.