Про арешт підозрюваного в Оксфордширі, Велика Британія, стало відомо ще 23 вересня. Втім, наразі він визнав лише порушення умов звільнення під заставу за старою справою.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Підозрюваний не визнає провини

17-річний юнак, якого підозрюють у причетності до великого зливу даних GTA 5 Online та GTA 6 відмовився визнавати себе винним у незаконному хакерстві. Наразі його утримують в ізоляторі для неповнолітніх.

Водночас він визнав, що порушив умови звільнення під заставу. Це стосується справи про хакерську атаку на компанію Microsoft, яка відбулася, коли хлопцю ще було 16.

Після зливу даних культової гри багато людей у соціальних мережах заявляли, що саме вони стоять за цим інцидентом. Одна людина, яка видала себе за хакера, навіть зуміла виманити 100 тисяч доларів у шахрайській угоді щодо вихідного коду Grand Theft Auto 5.

Нещодавній витік даних GTA 6 був широко висвітлений у пресі й дещо навіть просунув бренд майбутньої гри. Втім, однозначно зірвав маркетинговий графік Rockstar Games. Особа підозрюваного, імовірно, так і не буде розголошеною, оскільки він є неповнолітнім.

Масштабний витік даних GTA 6: